Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Irritál faterom sok nőügye?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Irritál faterom sok nőügye?

Figyelt kérdés
elváltak a szüleim nagyon rég óta, apám meg hetente más nőket hoz haza, mutat be, már elegem van ebből, évek óta ezt csinálja mindig előadja, hogy na ő jó nő, aztán jövőhéten jön a következő. Egyszerre 3-5 nője van, 45 évées. A péntek óta most van itt a harmadik nő, gyerekkel együtt, már teljesen tele van a *ököm az egésszel, tnaulni se tudok mert itt megy a "színjáték" a hú de *aszák vagyunk 2 nap mulva meg már el is felejti. Mondhatjátok, hogy irigy vagyok, de nem, nekem 20 évesen tartós kapcsolataim vannak, a legutobbi 2 és fél évig tartott. Egyszerűen belefáradtam abba, hogy mindig jópofizni kell, előadni ugyanazt a műsort, a *urvára elegem van ebből. Holnap is zh zom és hangzavarba nem tudok tnaulni, ideges vagyok. Miért nem tud megállapodni? Ez pszichológiai probléma??? Multkor is előadta, hogy hu szerelmes sose lattma olyannak tényleg. Két hétre rá már más nőkhöz járt. Néha hányingerem van ettől- volt olyan h elment az egyik, fél óra mulva jött a másik és ugyanaz a metódus....
2012. ápr. 9. 14:41
 1/7 anonim ***** válasza:
engem??
2012. ápr. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

megértelek.

csak nehogy felgyűljön benned a feszkó és kinyírj valakit egy bozótvágó kardal.

2012. ápr. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

1.: Növessz golyókat és mondd az arcába.

2.: Takarodj el valami csendesebb helyre.

3.: Rinyálj itt nekünk akik szarnak az egészre és segíteni se vagy csak alig tudunk.

2012. ápr. 9. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Stewie Griffin #1 válasza:
nem zavar, kösz a kérdést.
2012. ápr. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Kijelentő módban érvényes a kérdés, csak ugy nem lehet kiírni.
2012. ápr. 9. 14:56
 6/7 anonim ***** válasza:
mondd meg neki hogy ne ide hozza fel a nőket amikor te tnaulni szeretnél
2012. ápr. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
akkor tanulj meg választékosabban fogalmazni, h ki is lehessen írni, meg értelmes is legyen a kérdés ill. azt értsük alatta amit gondolsz h értenünk kéne
2012. ápr. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!