Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Edvard Cullen jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Edvard Cullen jó pasi, helyes és sexy?

Figyelt kérdés
Nem Robert p.-re gondolok. Ha jó pasi, akkor azért, mert vámpír, vagy a karakteréért, vagy egyszerűen csak szépfiú, helyes pasi? Amúgy sokak szerint csúnya. Ti egyet értettek ezzel?

2012. ápr. 9. 16:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem csúnya, nem igazán vagyok oda érte...
2012. ápr. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én nem szeretem
2012. ápr. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nekem túl nyálas és sápadt. Meg általában sokat elvesz valaki vonzerejéből, ha hangsúlyozzák, milyen gyönyörű. Nekem a 2009-es Dorian Gray-filmben is Basil tetszett jobban.
2012. ápr. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
az 1. részben a csaj ezt mondta: "...irtó jó pasi... de úgy látszik, itt senki se elég jó neki.."
2012. ápr. 9. 19:40
 5/12 anonim ***** válasza:
Azért fura ízlése volt, hogy a sápadt, csillogó fiúkban gyönyörködött.
2012. ápr. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Nekem sem jön be. Ott kezdődik, hogy nekem nem elég izmos, és nagyon sápadt.
2012. ápr. 25. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
59%
Nagyon nem jön be. Egy normális mosolya nincs.(Ha mosolyog, az hülyén néz ki, de leginkább csak búskomoran elgondolkodva mered maga elé.
2012. ápr. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Henna Nagy válasza:
Istenem!!!!!!!!!!!!! Azért olyan sápadt,mert a filmben vámpírt játszik!! Am meg nagyon is cuki,és olyan,mint a Szent Johanna Gimiben Cortez,és mindig megvédi Beláát...sztem nagoyn cuki,jófej,és mégegyszer!!:azért sápadt mert vámpírt játszik.
2012. ápr. 29. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

Amikor megjelent a film, akkor én teljesen Jacob párti voltam.

Most a napokban visszanéztem, és most inkább Edward pártján állok.

Szerintem az első részben mindegyik vámpír jobban nézett ki, szebbek voltak :)))

Edward ott elég jól nézett ki :D

De ahogy múlt az idő a vámpírok annál rondábbak lettek ( Alice haja rövidebb lett, Esme haja fekete lett ....), Jacob viszont egyre jobban néz ki :)))

Úgylátszik valakinek jót tesz az öregedés :D

2012. máj. 15. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Szerintem "Jacob" azaz Taylor Lautner a legjobb pasi az egész filmben!

helyes, izmos kidolgozott aranybarna test és lefogadom hogy imádja a kutyapózt! ;D

2012. máj. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!