Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak ilyen fiúk? (többi lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak ilyen fiúk? (többi lent)

Figyelt kérdés
Vannak olyan fiúk akik kedvesek , szívből szeretnek , őszinték megértőek , és a rossz tulajdonságok pluszba :) külső: (természetesen lehet más de ez tetszik a legjobban :) ) :szőke haj kék vagy zöld szem .csak kíváncsi vagyok vannak-e még ilyen fiúk?

2012. ápr. 9. 20:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
82%
Hát voltak de a második világháború után sokukat elítélték mint gaz nácikat.
2012. ápr. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
95%
Még ma is vannak, de sajnos már mindnek van pasija...
2012. ápr. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Vannak. De a "szőke herceget levágom a lóról, ha nőmre vet szemet..."
2012. ápr. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Szerintem kb minden második, legfejjebb harmadik srác ilyen. Ez a gondolkodás miszerint csak paraszt, bunkó stb pasik vannak nagyon elterjedt mostanában, pedig szerintem nem igaz. Csak a legtöbb lány a negatív példát veszi észre és azt jegyzi meg.
2012. ápr. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Vannak, 1et ismerek... rémronda.
2012. ápr. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Persze én tudnálak szeretni a nagy szivemmel :D
2012. ápr. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

énis ismerek ilyet :D

annyira kedves hogy az már nyálas, és a fogait bármelyik muraközi csikó megirigyelhetné.

de a szőke haj+kék szem megvan :D

2012. ápr. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Rám illik. Már ha szőkés barna belefér :D


17/f

2012. ápr. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 valaki a tömegből ***** válasza:
Én fiú vagyok, így gondolkodtam egy ideig hogy esetleg ismerek-e ilyen személyiséget a haverok vagy ismerőseim közül, de akárhogy törtem a kis fejemet nem találtam az elsorvadt kis idegpályájaim között semmit. Az összes haver esze a dugáson jár, még a legpuhányabbaké is. Mint hím egyed én sem vagyok kivétel természetesen. Esetleg van egy ismerősöm, de ő benne is megvannak a hímekre jellemző állandó párosodási ösztön.
2012. ápr. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
pont tegnap vagy azelott tettem fel egy kerdest hogy a lanyok nagy resze miert a szoke, kek szemu pasikra bukik? mindenki.lehulyezett hogy ma mar ritka az ilyen lany aki az ilyen pasikra bukik. De ha ritka az ilyen lany akkor miert szerepel.ez a kriterium a legtobbkerdesben amit a lanyok ide tesznek fel? mert sok itt a hazudozo emberke.
2012. ápr. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!