Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy szerelmes?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy szerelmes?

Figyelt kérdés

Egy fiúról van szó, olyan típus aki mindenkire sz@rik maga körül, és imádja önmagát, elég bunkó tud lenni egyesekkel, de velem valahogy más,velem komolyabban is foglalkozik, úgy látom a fejébe vette,h engem kell szeretnie. És látom rajta,h velem tényleg komolyabban törődik. Semmi nincs még köztünk,és mégis rendkívül figyelmes. Néha majd elolvadok tőle,de igyekszem visszafogni magam,nem engedhetem még közelebb,úgy érzem még nem érdemli meg, de mégis szeretem, szerintetek meddig várjak,mikor engedjem magamhoz közel? Mert tuti szerelmes belém, ezek a jelek ezt mutatják ugye?

17/l



2012. ápr. 9. 23:00
 1/4 anonim ***** válasza:

pasik és a szerelmes?:D

ne röhögtess!

2012. ápr. 9. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
pssz, be akarja zavarni a lompost! :)
2012. ápr. 9. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Én is ilyen vagyok... Probléma???

Le___ mindenkit...(legalábbis mások így látják)

És amúgy nem mindig.

Magamból kiindulva 25% hogy csak szimpatikus vagy neki.(De ezt nem tudatosan teszi!!!!)

2012. ápr. 10. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 <random> ***** válasza:

Az illető pasi a klasszikus hódító típus. Magasról tesz a lányok érzéseire, mégis minden csaj a lába előtt hever. Most már te is.


Szedd össze magad. Döntsd el, hogy szeretnél-e a következő skalpja lenni, vagy nem (ez kb. 3 nap, max. 2 hét kapcsolatot jelenthet, vélhetően az ártatlanságodra pályázik). Egyébre esélyed nincs, az ilyenek nem szokták bárki mellett lekötni magukat. Tényleg.

2012. ápr. 10. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!