Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek velem van a baj?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek velem van a baj?

Figyelt kérdés

Van egy sràc a suliban,nem nagyon beszéltem még vele,csak pàr mondatot.

De mondta,hogy tetszem neki,és én is el mondtam neki hogy nekem is tetszel.

de nem beszélünk,és nem történik semmi.

egy nap ugy telik el h csak köszön,és kéész..

nem értem miéért.

velem lenne a baj?

léécci segitsetel,és normàliis vàlaszokat adjatok.

irhattok privàtot is köszi.


2012. ápr. 10. 01:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha nem csinál semmit,akkor nem valami eltökélt veled szemben.Vagy annyira fatökű,hogy nem mer lépni.Hagyd a francba,majd jön egy határozottabb:)
2012. ápr. 10. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszönöm:)
2012. ápr. 10. 01:55
 3/7 anonim ***** válasza:
hat ha ennyi nem eleg egy sracnak akkor vagy tenyleg nem akar toled semmit vagy felenk. te sajnos nem tehetsz tobbet ennel.
2012. ápr. 10. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
:(
2012. ápr. 10. 02:06
 5/7 anonim ***** válasza:
Esetleg (de ez csak egy ötlet) nem kezdeményezel vele egy beszélgetést személyesen? Abból leszűröd, hogy melyik...
2012. ápr. 10. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ui: Úgy értem, hogy nem ennyit, hogy:


"- Szia.

- Szia.

- Milyen napod volt?

- Jó. Neked?

- Nekem is."


Hanem tudom is én... Sportol-e, szoktad látni erre-arra, van-e hobbija. Ha ezekre érdemben válaszol, érdekled.

2012. ápr. 10. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszii a segitséget:)
2012. ápr. 10. 02:14




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!