Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit csináljak?

Figyelt kérdés
Tegnap voltunk a barátommal 2 hónaposak. Megbeszéltük, hogy átmegyek hozzá délre. Át is mentem, az Anyukája felküldött a szobájába, mondta, hogy biztos készülődik a barátom, hallotta, hogy épp most szárította a haját. Erre bemegyek a szobájába, mit látok? Veri a farkát a tablóképemre... ez nem habi!! valahogy elundorodtam tőle, de attól függetlenül szeretem.. azóta kb nem mer a szemembe nézni.. suliban elkerül, csak face-n dumálunk. mit tegyek???
2012. ápr. 10. 18:48
 1/8 anonim ***** válasza:
nyugodj meg!
2012. ápr. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
hát beszéljétek meg, végül is nem annyira cink a dolog, hisz a te képedre masztizott szóval...:) mond, hogy te is szoktál az övéére :P
2012. ápr. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nézd láttad már az Amerikai pite című filmet?
2012. ápr. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én először is megpróbálkoznék egy telefonhívással és egy találkozással:

Egyébként lefeküdtetek már egy mással?

Vagy nem?Mert lehet hogy szeretné..

Ilyenkor tavasszal ez természetes,hormon túl növekedés van.

Beszéljétek meg!

2012. ápr. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

nem feküdtünk még le.. 17 vagyok csak.

de számomra is undorító ez az egész... nem is tudtam, hogy megvan neki a taplóképem, pláne hogy A4-es méretben, és a feje is olyan visszataszító volt, amit vágott, mert L alakú a szobája, és nem vette rögtön észre, hogy bementem... ez olyan ááááá... és ő se mer a szemembe nézni, én se nagyon az övébe és auucs... annyira elcseszett ez a helyzet ://

2012. ápr. 10. 19:00
 6/8 anonim ***** válasza:
hát neked, akkor nem való még kapcsolat, túl gyerekes a felfogásod:)
2012. ápr. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
17 éves vagyok, és volt már 2 éves kapcsolatom.. szerintem való nekem, de nem tudom, te hogy reagálnál ilyen helyzetben...
2012. ápr. 10. 19:15
 8/8 anonim ***** válasza:
sehogy:D:D nem csinálnék én ebből problémát, sőőt örülj neki, hogy nem idegen nők képeire veri... ha nem a tiédre és rólad fantáziálgat.... ennyi:)
2012. ápr. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!