Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért pattogzik ki a nemi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért pattogzik ki a nemi szervem környéke borotválkozás után és hogy tehetnék ellene? 19/F

Figyelt kérdés
(Tudom, hogy a piros pöttyös az igazi, de nekem vhogy nem jön be.)

2012. ápr. 11. 08:45
 1/7 anonim ***** válasza:

Ne borotváld. Megkért rá a párod?

Mondd el neki, hogy így jártál.

Van aki érzékeny bőrű és bármit csinál, kipattogzik.

Csak vágd rövidre, és ne borotváld le.

2012. ápr. 11. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Van, akinek a púderezés jön be, van, akinek a testápolós krém. Fürdés közben csináld, amikor már felpuhult a bőröd. Ne nyomd rá nagyon a borotvát!
2012. ápr. 11. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Új borotvát használj ne túl hosszú szőrön fürdés közben és én utána be szoktam kenni borotválkozás utáni arcszesszel.
2012. ápr. 11. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egy idő után megszokja a bőr,és nem pattog ki.És próbálgasd ki a krémeket,lesz amelyik jó hatással lesz rá!
2012. ápr. 11. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Van olyan, hogy nem szokja meg a bőr, mint ahogy nekem sem.

Ha érzékeny a bőr, akkor bármit csinálhatsz, a fent írottakat már mind kipróbáltam, de nem jön be semmi.

Ellentétesen sem húzom, csak szálirányba, az se jön be.

Nem lehet mit tenni, ne borotváld, csak nyírd ollóval.

Vagy próbálkozz, hátha nálad beválnak a javaslatok.

2012. ápr. 11. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok de nekem is ilyen, mondjuk már jobb, mint volt, szóval remélem hozzászokik a bőröm, de pl a lábszáramon kb 7 éve borotválom és még nem szokott hozzá.. :( Ezzel nem lehet mit tenni sajnos.
2012. ápr. 11. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

#1 Nem kért rá senki, de manapság úgy tudom, sokkal kedveltebb teljesen csupaszra nyírva. (nem rövidre)


#2 Mindig fürdés közben csinálom... :S


Köszi a többiek válaszát is, kipróbálom az arcszeszt, a testápolót és egyéb krémeket is. :)

2012. ápr. 12. 14:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!