Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, bejön nektek Éden Niki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, bejön nektek Éden Niki?

Figyelt kérdés

Éden Hotel 2. évadának egyik szereplője: [link]


"Megdugnám" jellegű válaszok nem érdekelnek, mint nő, bejön nektek, összejönnétek vele?


2012. ápr. 11. 12:33
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
foh, ez valami tengeri szörny? ocsmány a szája...
2012. ápr. 11. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
papír zacskóval a fején, elmegy.
2012. ápr. 11. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező!


Lényegében azt kérdezed, hogy megdugnám-e, mert kép alapján csak és kizárólag ezt tudja megmondani egy rendesebb férfi, aki a belső tulajdonságait is meg akarja ismerni mielőtt hosszú távú terveket szőne.


Hú, de hülye arckifejezése van!


1 éjszakára mindenképp összejönnék vele, de mást cask kép alapján nem tudok mondani.

2012. ápr. 11. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Mindjárt jönnek azok, akik hozzá se nyúlnának, miközben a gép előtt kockás ingben és szemüvegben, csorgó nyállal vágyakoznak arra, hogy egy ilyen nő csak egy pillanatra is rájuk nézzen.

A válasz pedig az, hogy igen, összejönnék vele. Hogy megdugjam.

2012. ápr. 11. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Tipikus női kérdés!

Igen megdugnám,és dugnám tovább és ha még jó vele sex után is akkor lehet el is venném feleségül és szülne 3 gyereket... :-D

2012. ápr. 11. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Nem.

Sp voltam

2012. ápr. 11. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Szerintem nagyon csini nő, kicsit vastagra csinálták a száját, de ha összességében nézzük, nagyon szép. A műsorban nagyon szimpatikus volt a természete miatt.
2012. ápr. 11. 12:59
 8/18 anonim ***** válasza:
56%
Tipikus hányadék ribanc... Bár az összes olyan az ilyen müsorokban... A pasik meg agyhiányosak mint a fene..
2012. ápr. 11. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

nem nem nem,megdugnám,enni,de tényleg :)))

20F

2012. ápr. 11. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Ő egy tök kimért, távolságtartó, de jófej és egyszerű nő, nekem nagyon pozitív csalódás volt. A külseje alapján azt gondoltam volna, hogy egy szemét, beképzelt nőszemély, de a viselkedése megmutatta, hogy egy ilyen tipikus bombanő is lehet kifinomult és nagyon jó társaság.
2012. ápr. 11. 13:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!