Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem akar a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar a barátnőm olyan felsőt felvenni, amiből a gyönyörű mellei felső harmada szépen kilátszódna?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 11. 13:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg őt, okoska.
2012. ápr. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
nem tudom, én sem akarnék, nem vagyok olyan típus. Otthon simán flangálok egy szál bugyiban, de utcára nem vennék fel olyat, ami ennyire nyitott, hiába áll jól, nem szeretem, ha mindenki odanéz, sem azt, ha k.rvának néznek.
2012. ápr. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mert ez nekik általában kellemetlen
2012. ápr. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Talán mert nem akarja mutogatni magát? És te miért akarod h kitegye mindenét?
2012. ápr. 11. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Várj épp itt kávézunk mindjárt megkérdezem.

Szerinted mi honnan a francból tudjuk?

2012. ápr. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
bolcskodni akar a baratnojevel. ennyi. mert ha tenyleg a baratnod akkor barmikor megfoghatod, megnezheted, megpuszilhatod a melleit szoval neked tok mind1 kene legyen hogy mibe jar! de azt akarod talan hogy masok is lassak...
2012. ápr. 11. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem akar neked tetszeni,azért!
2012. ápr. 11. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!