Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Meddig fogunk nőni, vagy hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig fogunk nőni, vagy hogy lehet ez?

Figyelt kérdés

15 éves lány vagyok, kb 167 cm. Barátom majdnem 17 és 170 cm körüli. Mikor megismertem, még 165 cm körül voltam. Nyáron mindig sokat növök, és félek, hogy sulikezdésre magasabb leszek nála. Magassarkút nem igazán szoktam felvenni, csak évzáró, stb.-re, így mellé nem is vennék fel.

Persze, tudom, még fogunk mindketten nőni, én talán hamarosan megállok a növésben, a fiúk pedig hirtelen nőnek meg. De ha 1-2 centivel magasabb leszek nála, az nem ciki?

Ne gyertek azzal, hogy "ha szereted, ne foglalkozz ezzel", mert igen, szeretem, és engem nem zavarna mások véleménye, de azért mégis kíváncsi vagyok...


2012. ápr. 11. 17:55
 1/6 anonim ***** válasza:

én 17 évesen már 180 cm körül voltam,nem tudom ha az édesapja magas akkor ő ismeg fog nőni legalább akkorára.

most 190cm vagyok

20F

2012. ápr. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Apukája olyan 175 körül lehet saccperkábé.

Az én apukám meg 178 kb.. Nem tudom hogy lesz :/

2012. ápr. 11. 19:44
 3/6 anonim ***** válasza:
az anyukája hány cm? mert ha alacsony, lehet, hogy a fia sem lesz túl magas.
2012. ápr. 12. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az anyukája nálam kb 2 cm-rel magasabb, olyan 169 körül lehet.
2012. ápr. 12. 19:51
 5/6 anonim ***** válasza:
szerintem magasabb nem leszel nála, max egy magasak lesztek. kivéve, ha anyud 190 cm magas.:P
2012. ápr. 13. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Áh.. Anya 155 centi :S
2012. ápr. 13. 15:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!