Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem fogadja el a mai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem fogadja el a mai emberek többsége, hogy egy mackós srác is lehet szexi?

Figyelt kérdés
Valahogy a média azt pumpálja az emberek fejébe, hogy csak a gizda csávók a szexik, az S-es és M-es ingeikben, a 60 cm-es derékbőséggel, a vékonyka pálcikalábaikkal. Miért jó ez? Egy mackós srác (aki nem kövér, hanem csak erősebb testfelépítésű) miért nem lehet szerintük szexi??
2012. ápr. 12. 10:20
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem csúnya vagy, azért nincs csajod.
2012. ápr. 12. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
48%
ha jóképü lennél akkor biztos tetszenél a csajoknak.Ha megfigyeled közülük mindegyik jóképü,mert csak olyannal dolgoznak a médiában.
2012. ápr. 12. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Jó reggelt, a csajok évtizedek óta ezen sírnak.
2012. ápr. 12. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
jhaj én meg már azt hittem hogy a susogós mackóra gondolsz :D
2012. ápr. 12. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Az én párom is mackós, számomra sokkal szexibb, mint a szálkás testű konditeremkigyók. Ő sem kövér, csak erős, amikor átölel biztonságban érzem magam, nekem így tetszik :-) Szerintem elsősorban az a fontos, hogy saját magadat fogadd el, és sugározd is ezt, ha ez meg van akkor onnantól kezdve nincs miért foglalkozni az emberekkel és a párodat is előbb-utóbb megleled. Ne foglalkozz a negatív emberekkel!
2012. ápr. 12. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

A kérdező simán csúnya.


A mackós srácok akik helyesek találnak maguknak barátnőt.


Az én barátom is mackós.

2012. ápr. 12. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
figyelj, mindenkinek van egy esztétikai érzéke, had döntse már el, mi tetszik neki is mi nem. ezen kár siránkozni. ez van. sluszpasz. ha nem szégyenled a külsőd és van önbizalmad úgy sem lesz gond. csak ezt el is kellene érni, de nem a véleményezőknek, az adott embernek önmagáról.
2012. ápr. 12. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
az én barátom is erősebb testfelépítésű és mellette még elég izmos is, ha te is ilyen vagy és nem kövér akkor nem hiszem, hogy ezért nem találsz barátnőt...
2012. ápr. 12. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mert mindenhonnan azt hallod hogyha nem vagy kigyúrt majomember akkor te nem vagy senki. aki meg ebben a környezetben nő fel, az alapból azt fogja megszokni.
2012. ápr. 12. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
nekem a mackósabb pasik tetszenek:)
2012. ápr. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!