Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit csináljak?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, akivel egyszer találkoztam. Csak beszélgettünk, de én közbe másba voltam szerelmes. Na és ez a fú belémszeretett, de nagyon. 10 percenként üziket írogat, hog szeretlek, kellesz nekem, szép vagy, jól nézel ki, kérek egy puszit, hiányzol, nagyon szeretlek, csa egy esélyt adj, és ez már 2 hete. De olyat is ír, hogy a másik fiúnak nem kellesz (pedig igen). Nem néz ki rosszul, de van egy szerelmem! És ez nagyon nagyon bánt hogy nem tudok mit kezdeni velem, már a szívét is kiöntötte nekem. Mondam, hogy pár napig ne beszélgessünk, kicsit pihentessü a témát, de másnap már írt is, és óránként írta a szíveket, szomorú fejeket, és a nevem, meg hogy szeret.
2012. ápr. 12. 18:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%
Süssé krumplit.
2012. ápr. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Szerintem az a megoldás, hogy felteszed tök idegenek számára a kérdést és hagyod, hogy mindenki hülyeséget írjon neked válaszként, majd elhatározod, hogy szólsz a pasidnak, hogy rendezze le a fickót.
2012. ápr. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
aha meg palacsintát is süthetsz
2012. ápr. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Legjobb haverok..:((
2012. ápr. 12. 19:01
 5/14 anonim ***** válasza:
Akkor szólsz neki, hogy szóljon a haverjának, hogy ne legyen farokfék. Ő érteni fogja.
2012. ápr. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Légyszives segítsetek! Próbáltam vele élőben letisztázni, hogy legyünk barátok, stb, de ő elment..
2012. ápr. 12. 19:02
 7/14 anonim válasza:
én a pelyhet szeretem.
2012. ápr. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Őszinteségről hallottál már ? -.-" Hány éves vagy 12 ?
2012. ápr. 12. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Mit értesz őszinteség alatt? Mit mondjak neki? Én mondtam, hogy nem vagyok belé szerelmes, meg mást szeretek, és legyünk csak barátok. 15 vagyok. Dejó sok segítőkész ember van -.-"
2012. ápr. 12. 19:26
 10/14 anonim ***** válasza:

Azért élvezed, hogy ő is udvarol neked?


Amúgy ha nem ért a szóból, akkor szólj a barátodnak ő majd lerendezi a dolgokat.

2012. ápr. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!