Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor van a legmegfelelőbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor van a legmegfelelőbb ideje az első igazi talinak?

Figyelt kérdés

Egy sráccal meg kell beszélnünk egy talit/randit (az elsőt). Mikorra tervezzük? Délelőtt? Délután? Este? Hétvégén? Hétköznap? Szerintetek mikor a legésszerűbb, és mit csináljunk? Séta lesz, az biztos, de mást nem nagyon tudunk csinálni, mert faluban lakunk, és nincsen sokminden. Hány órán keresztül tartson a randi?

Még nem ismerjük egymást, csak látásból, ezért nem akarok túl sötétben kinn lenni vele. Ha úgy érzem kezd unalmas lenni a randi, mit mondjak, miért kell hazajönnöm?

16/L


2009. jún. 18. 21:17
 1/5 anonim ***** válasza:
amikor mindketten ráértek, de szerintem ha nem ismered nagyon mindenképp olyan helyre menjetek ahol több ember lát titeket, nehogy baj legyen... a séta szerintem első randin bőven elég, az a cél, hogy minél jobban megismerjétek egymást, ahhoz pedig egy nyugis séta pont megfelelő...
2009. jún. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Basszus xd elég éretlen/tapasztalatlan vagy még...

Mikor találkozzatok?-> Amikor mindketten ráértek...

Mit csináljatok-> Már írtad a sétát.. Akkor sétáljatok:D És közbe beszélgessetek:D

Hány órán keresztül?->Amíg jól érzitek magatokat egymással, de ha első, akkor félóra-óra körül ajánlanám. Bár ezt neked kéne eldöntened...

És az utolsóra pedig, mond azt, hogy dolgod van, de jól érezted magad sztem! -Adrián91-

2009. jún. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
jolvanna:D tényleg elég tapasztalatlan vagyok... igazi randim még nem volt:$ bár lehetett volna:D de most eljött az ideje:P csak félek, izgulok, ezért kérdezgetek ilyen hülyeségeket...
2009. jún. 18. 21:53
 4/5 anonim ***** válasza:

Délelőttnek és délutánnak is vannak előnyei/hátrányai. Most ezeket nem szeretném tételesen fölsorolni.

Délelőtt azért jó, mert ha ráértek, és jól érzitek magatokat, előttetek áll egy egész nap.

Délután pedig épp ennek ellentettje miatt jó: ha mégsem érzitek jól magatokat, nem kell hülye kifogást keresni, hogy miért kell sietnetek, hiszen a nap úgyis hamar eltelik (gondolván pl du. 4 órára).

Én épp ebből a megfontolásból ebéd utánra szoktam megbeszélni az ilyesmit, szóval koradélutáni időpontra, hogy ha jól alakul a program, ne legyen túl rövid, de ha rosszul, ne legyen túl hosszú se a találkozó.

Az estével sose voltam kibékülve, nekem este sok dolgom van, meg megrögzött szokásaim, nem szeretem, ha azt felbolygatják, pláne ismeretlenek. De ez csak az én véleményem.

Bár, van olyan program, amit nem érdemes máskor elkezdeni (holdfényes séta, vagy buli, vagy naplemente...)

Az ilyen szempontból teljesen lényegtelen, hogy hétvége -e, vagy hétköznap, manapság már mindig lehet alkalmat találni jó programra. De ha faluban laktok, akkor gondolom, több lehetőségetek van du., már ha nincsenek éppen falunapok, vagy valami fesztivál.

Sétálhattok, beszélgethettek, biciklizhettek, ha van ott lehetőség, akkor játszhattok is valamit (tollas, foci, röpi, ki tudja, milyenféle emberkék vagytok :))

Az meg, hogy hány órán keresztül tartson: erről elmondtam a véleményem.

Ha van keretprogram (tehát mondjuk egy film megnézése, vagy egy kiállítás - de ez faluban nem hiszem, hogy gyakori lenne), akkor előtte azért kell egy kis időt hagyni, meg utána is. De az egész azon múlik, hogy jól érzed -e magad vele, vagy sem.

Ha unalmassá válik, akkor elköszönsz, és elindulsz haza. Még mondhatod, hogy segíteni kell otthon, vagy meg kell etetni az állatokat, vagy le kell szedni a gyümölcsöt, vagy meg kell öntözni a kertet, vagy ki kell hordanod a könyveket, bármi - amennyiben füllenteni akarsz.

Ha meg nem akarsz hazudni neki, akkor megmondod, hogy eddig értél rá, most már szeretnél hazamenni. Nem kell az orrára kötni, hogy miért. Van még dolgod.

Na, remélem, sikerült kimerítő választ adnom. :)

De azért a legjobb az lenne, ha rögtön megmondanád neki, már mikor megbeszélitek a helyet/időt, hogy eddig és eddig érsz rá (aztán ha jól érzed magad vele, mondhatod, hogy időben módosult a programod, és tovább is ráérsz, ha szeretné) :) Nekem ez bevált. :)

22/L

2009. jún. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi ezt a hosszú, részletes választ!:D Sokat segítettél!:) A füllentésre meg remélem nem lesz szükség.:D
2009. jún. 18. 22:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!