Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk/lányok, mikor mondanátok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/lányok, mikor mondanátok, hogy örültök annak, hogy ha tetszetek egy személynek?

Figyelt kérdés
Tehát valaki szerelmet vall nektek és ti azt mondjátok őszintén, hogy ennek most örültök, ez jól érintett titeket. Ezt azért mondjátok, mert jól esett az egótoknak, vagy mert nektek is bejön az illető?
2012. ápr. 14. 22:37
 1/8 Macs1209 ***** válasza:

Hát ha nekem valaki szerelmet vall, a legócskább

rémálmomban nem jönne elő az "ennek örülök" duma.

Most kb haldoklok a röhögőgörcstől...


31F

2012. ápr. 14. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 ASOT ***** válasza:

is-is!

vagy azért mondjuk mert bejön az illető..

vagy azért mondjuk mert az egónknak is jól esett és tetszik is!

vagy csak azért mert "húúúdejó"

2012. ápr. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem arról van szó, hogy "Szeretlek. Ennek örülök." Hanem hogy elmondja, hogy őszintén szólva most nagyon örül.
2012. ápr. 14. 22:40
 4/8 Macs1209 ***** válasza:

"őszintén szólva" esetek nagy százalékában ami utána következik, az vagy általánosítás, vagy hazugság lát-

szatát kelti.

2012. ápr. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy "igazából.." volt:D
2012. ápr. 14. 22:44
 6/8 anonim ***** válasza:

hát én nem tudom elképzelni, hogy valaki hogy mondhatja rá ezeket :D

-szeretlek!

-most örülök.

szerintem idióta :D

2012. ápr. 14. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Jó értelmes lehetsz te is. Nem tudom, te milyen kérdéshez írsz, de totál nem így zajlott a dialógus, nyilván nem 2 szóval rendezte le, hanem kifejtette, hogy a vallomás hallatán örömöt érez.
2012. ápr. 14. 22:49
 8/8 anonim ***** válasza:

Írtam, hogy ezt nem nagyon tudom elképzelni. A többi csak poén volt.

De ha szereti viszont akkor nem ezt mondaná hogy örül neki, hanem pl "nagyon örülök, mert én is így érzek".

Ha meg nem szereti viszont, akkor meg egy vallomás után (szerintem) egy normális ember megmondaná hogy sajnálom de én nem..

Amennyit írtál abból én annyit szűrök le, hogy egy (jó nagy) bunkó.

2012. ápr. 15. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!