Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiú vehet női fehérnemüt? Az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiú vehet női fehérnemüt? Az eladók nem balhéznak?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 15. 16:26
 1/10 anonim ***** válasza:
41%
Nem. Amúgy mire kell?
2012. ápr. 15. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Persze, hogy vehet. Ugyanúgy, ahogy a nők is vehetnek alsógatyát. Senkit nem érdekel, senki nem balhézik.
2012. ápr. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

nagyokos

az eladónak mi köze van hozzá

ha tampont veszel akk se szólhaz semmit

ugyanolyan mint a gumi

amugy is mi van akkor ha a barátnődnek veszed.

köze nincs hozzá

2012. ápr. 15. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Magadnak akarod venni? ;D
2012. ápr. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hát, ha a próbafülkében akarod felpróbálni akkor kicsit fucsán néznek majd rád.
2012. ápr. 15. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Venni akarom nem ot probálgatni
2012. ápr. 15. 17:17
 7/10 anonim ***** válasza:
csak akkor,ha méretben paszol,mert fehérneműt nem cserélnek.
2012. ápr. 15. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Vehetsz.

Én is vettem már, barátnőmnek születésnapjára franciabugyit.* :)

Egyébként akkor is vehetsz, ha saját magadra szeretnéd. Fehérneműt meg sosem lehet helyben próbálni, szóval mindegy. Figyelj oda a méretre, akárkinek is vegyed, mert itt - értelemszerűen - nincs csere. ;)


*Egy csomó női dolgot vettem már, betétet, tampont, fehérneműt, körömlakott, egyéb vackokat - húgomnak, lakótársamnak, anyámnak, barátnőmnek.

Az eladó akkor jön zavarba, ha te is zavarba jössz - neki az a dolga, hogy eladjon bármit, mindent. :DDD Akik megnéznek, azok a pénztárnál a vakolt, durván sminkelt milfek, nyanyák meg a túlságosan is szedett szemöldökű "heteróbb vagyok nálad, hö" b@romarcúak; azok b... idegesítőek. A pénztáros általában sz@rik az ember fejére.

2012. ápr. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi az utlosonak
2012. ápr. 15. 18:28
 10/10 anonim ***** válasza:
persze, hogy vehetsz, nincs ebben semmi ciki. A pasim már vett nekem tangát és én is vettem a pasimnak már sokszor boxert, még az eladólánnyal meg is beszéltük, hogy melyik a legszexibb. Szóval ne aggódj :)
2012. ápr. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!