Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Mit gondoltok erről...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Mit gondoltok erről a női hasról? Mennyire szép?

Figyelt kérdés

Női szemmel nézve, nem tudok tökéletesebbet elképzelni.

Nektek tetszik?Ha nem, miért?Linkeljetek nektek mi jön be!

[link]

[link]


Mondjuk tudom h legtöbben azt fogják mondani hogy ez túl izmos és vékony...de egyszerűen nem tudom elhinni hogy jobban tetszik pl ez (amit psze szintén nagyon szépnek tartok, de...) mint a fenti:

[link]

[link]


Vagy legjobb a kettő közötti?:

[link]


(csak a hasukat nézzétek, ne a fejüket, vagy a szilikonmellüket stb)



2012. ápr. 16. 01:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én a középsőre szavazok :)
2012. ápr. 16. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
semmi különös, nem verem rá ki
2012. ápr. 16. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
még ez is ő [link]
2012. ápr. 16. 01:13
 4/12 anonim ***** válasza:
Nekem a legfelső nem tetszik egyátalán.A Középsők a tökéletesek de még talán a legalsó is jobb mint a legfelső
2012. ápr. 16. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
a középső a legjobb, de az első is bitang jó csaj -összképez nézek mindig- engem nem zavar ha egy csaj sportos, izmos. motivál is.
2012. ápr. 16. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Sztem is a középső a legjobb. Az első is jó összképileg, de ha csak a hasat nézzük, akkor annyira nem jön be, nekem már túl sportos.
2012. ápr. 16. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Mit gondolok? Egyik kutya, másik eb. Azaz önmagában egy has nem érdekel.
2012. ápr. 16. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
a középső a legjobb :)
2012. ápr. 16. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
92%

Én gusztustalannak és totálisan nőietlennek tartom az ilyen kidolgozott, izmos nőket, "bottal sem piszkálnám meg" egyiket sem. Elég baj, hogy a magazinok ezt a hamis nőideált próbálják elfogadtatni. Minden mögött a pénz van, a fogyókúra és fitness-ipar hatalmas pénz, kell a hülyítés a népnek hogy ilyen akarjon lenni mint a fentiek, mert akkor boldogabb, elégedettebb, szexibb, kívánatosabb, stb..blablaba leszel.

Ami persze egyáltalán nem igaz.

2012. ápr. 16. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ami az előzőből lemaradt: szóval akkor inkább: [link]
2012. ápr. 16. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!