Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hosszú kapcsolatban élők! Mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hosszú kapcsolatban élők! Mi volt a "legdurvább" dolog amit egy ellenkező nemű személlyel csináltál (aki nem a párod volt)?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy pl elmentél bulizni és túlfűtötten táncoltál, vagy arca/szájra puszi, ölelések...ilyesmire gondolok, tehát amit nem mondtál el a párodnak.


(azt is jó lenne ha leirnád hogy kivel , úgyértem vmi egyetemi évfolyamtárssal aki tetszik, de ugye nem lehet semmi mert van párod, vagy simán egy barátoddal/barátnőddel stb)



2012. ápr. 16. 23:12
 1/5 A kérdező kommentje:
És volt lelkiismeret furdalásod?Elmondtad a párodnak?
2012. ápr. 16. 23:12
 2/5 anonim ***** válasza:
66%

Hmmmmm...

Enyhén részegen megtetszett az egyik srác gólyatáborban, de mivel tudtam magamról, tudtam, hogy van pasim, nem tehetek semmit, úgyhogy csak fogtam magam és leültem a srác mellé szorosan. Kb fel se tűnt neki, én meg néztem őt. :D

Ennél durvább dolgot szerintem nem csináltam, elég hűséges típus vagyok.

21L

2012. ápr. 16. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lemaradt, nem volt lelkiismeretfurdallásom, nem csináltam semmit.
2012. ápr. 16. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kedves első, nem mondtam, hogy nő vagyok és ez egy kérdés , nem azért tettem fel hogy kiöntsem a lelkem.
2012. ápr. 17. 00:31
 5/5 anonim ***** válasza:
én megujjaztam egy csaj seggét, mert meg volt neki. De elmondtam barátnőmnek, 1 hétig különvoltunk, és megbocsátott
2012. ápr. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!