Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti bekavarnátok?

Figyelt kérdés
Kisfiam apjának van barátnője, viszont hozzám járt, hogy feküdjünk le. Megtörtént. Volt olyan, hogy hazudott a csajnak, teloba, hogy megy haza aludni, már ne találkozzanak. Régebben ez a csaj, meg még pár liba bekavartak nálunk. Amikor kiderült, hogy terhes vagyok, győzködték, hogy nem tőle van a gyerek. A végén nekik hitt. Most vissza tudnék vágni. Megtennétek a helyembe?
2012. ápr. 17. 17:15
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Óh szegény gyerek... Egyébként 3 év van köztünk, csak az apuka mondja mindig, higy olyan kislány... Minek mond el, mindenhol, mindennek... Semmi bajom nem lenne vele, ha nem csinálná a balhékat... Egyfolytába hisztizik, szóval a fiam kb 2 havont van 5 percet az apjával.
2012. ápr. 17. 18:29
 12/19 anonim ***** válasza:
Abban is te henteregsz vele, ugye? Ha apuka ennyire gáz, áruld már el, minek fekszel alá?
2012. ápr. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Nekem mindig Ő volt a gyenge pontom. Nem akartam, mert egy köcsög, de amilyen hülye.vagyok belementem...
2012. ápr. 17. 18:35
 14/19 A kérdező kommentje:
Nem! Egyszer feküdtem le vele. 2 éve azon harcolok, hogy minél többet legyen a fiával. De legyen igazad, biztos én vagyok a rossz....
2012. ápr. 17. 18:37
 15/19 A kérdező kommentje:
Jah, és annyira ne sajnáld a gyereket. Egésznap a kocsmába ül...
2012. ápr. 17. 18:39
 16/19 anonim ***** válasza:

Kislány, kavarj be, aztán semmivel nem leszel jobb, mint az a liba.

Miért nem a gyerekeddel foglalkozol inkább?

Ha az apa olyan tróger és alkesz, akkor mért kell vele henteregni???

2012. ápr. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

Nem az apuka az alkesz, hanem a csaj mindegy...

Tudod ez a lány 2 éve teszi tönkre az életem. Az első évbe azt mondta mindenkinek, hogy nem hasonlit a gyerek az apjára, holott csak képen látta és biztos nem az övé. Mentünk az utcán, mindenki nézte a gyereket, kérdezte, hogy ki az apa. Belementem abba a rohadt dns vizsgálatba.

Most azt mondogatja, hogy miket irok ki faceen. Hogy állitolag kiirtam milyen szemét a gyerek apja, meg a szülei. Megszüntettem a faceem. Kiváncsi vagyok mi lesz a következő. Na mindegy... Hagyom...

2012. ápr. 17. 18:47
 18/19 anonim ***** válasza:

Ja hogy te lennél a nagy és felelősségteljes ember, pedig 3 évvel vagy idősebb nála és 2 éves a gyereked?

Ez már tényleg vicc.

Elhiszem, hogy bánt a viselkedése, de így felsőbbrendűnek érezni magad inkább nevetséges.

2012. ápr. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Nem érzem magam felsőbrendünek... De én legalább nem vagyok alkoholista...
2012. ápr. 17. 20:27
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!