Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » One Direction-t szerető...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

One Direction-t szerető csajok! Melyik fiú tetszik a legjobban az 5 közül? Miért?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 17. 21:57
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Louis, szeme, mosolya fogott meg.*-* de amugy én az 'összeállítást' nézem meg, és az rendben van.:)
2012. ápr. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
22%

Plaza pasik :/...

En nem kulso alapjan itelek

16 lany

2012. ápr. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

1. válaszoló: Nem lepődtem meg :D Ő tényleg elragadó :)


2.válaszoló: Nem azt kértem,hogy életre szóló döntést hozz...csak annyit, hogy szimpátia alapján nevezz meg egy fiút,aki elnyerte a tetszésedet.

2012. ápr. 17. 22:41
 4/17 anonim ***** válasza:
80%

Harry... szögezzük le. Ő az enyém :)

annyira tetszik a haja ^^ meg a mosolya :) meg a mindene..

amúgy szerintem Louisnak van a legszebb hangja.

és még valami amiért Harry a kedvencem : durcás lesz ha egy lány azt mondja magáról hogy csúnya. (kevés pasi ilyen azt azért be kell látni)

amúgy az összes fiú szimpi :)

2012. ápr. 20. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Hehe :) tényleg nagyon aranyos és szép is a szeme :)

Viszont szerintem hiába Louis a legszebb hangú, nagyon kevés figyelmet kap.

2012. ápr. 21. 14:39
 6/17 anonim ***** válasza:
4. válaszoló voltam : igen sajnnos rá tényleg nem figyelnek eleget :|... nekem mind az 5 fiú ugyanolyan szipmatikus :D ne higgyétek már azt hogy kivételezek... >.< amúgy tudod szerintem ez azért van mert ők nem olyan nagy "társasági emberek" mint például Harry vagy Zayn :) de nem kell aggódni idővel majd ők is "kiteljesednek" (ui.: bocsi a béna szóhasználatért :D)
2012. ápr. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Jah, én is remélem, hogy ők is feljebb lépnek:D
2012. ápr. 22. 00:17
 8/17 anonim válasza:
100%
Zayn Malik
2012. ápr. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Ő nekem is nagyon bejön *.* :P:)
2012. ápr. 26. 14:28
 10/17 anonim ***** válasza:
Niall Horan !:D
2012. ápr. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!