Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most velem lenne a baj, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most velem lenne a baj, vagy ezeknek van feltűnési viszketegségük?

Figyelt kérdés

www.life.hu/tested-lelked/20120417-mint-egy-toltott-galamb-christina-aguilera-szo-szerint-belepasszirozta-magat.html



Szerintem Christina qrva jól néz ki a képeken, az nem kifejzés...

Tény, hogy a life imád túlozni, de a válaszolók között akad, aki egyet ért velük...



2012. ápr. 18. 11:42
 1/6 anonim ***** válasza:
én két válaszolot láttam aki egyetérte, mind kettő beyonce rajongo valszeg :D
2012. ápr. 18. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát sztem nincs baj azzal h ha vki molettebb, de akkor tudni kell, h mit szabad felvenni, és mit nem. Ez mondjuk sztem az "eléggáz" kategóriába tartozik, de az is tény, hogy senkiről nem szabad így beszélni. Sztem...
2012. ápr. 18. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Tény, hogy meghízott, de szerintem így is nagyon szexy :)

Mondjuk szerintem fogyott megint valamennyit, a néhány hónappal ezelőtti képeken erősebb. Bár számomra a hang az első (és az továbbra is eszméletlen), megvetem, ha valaki nem ad magára, igénytelen..., de szerintem Xtina nagyon csini.

Tényleg lehetne fogynia, no de kinek nem?

18/L

2012. ápr. 18. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

2.

Igaz, hogy az alaknak megfelelően öltözzünk, de itt nem folyik, nem buggyan sehol, szerintem pont, hogy tart, és leszorítja a "felesleget", + olyan ív van ott derék-csípő tájékon, hogy Cameron Diaz, vagy Megan Fox sárgulnának az irigységtől.

Ez az ív tesz egy testet igazán nőiessé.

Hangsúlyos derék, nagy mell, nagy fenék. (De nem folyik sehol.)

A combja vaskos, de nem lötyögős.

Csak nézem, hogy hú, meg ha, ezek meg ócsárolják... (bár mindenkit...)

2012. ápr. 18. 11:58
 5/6 anonim ***** válasza:

Christina egy interjúban elmondta,hogy azért hord ilyen ruhákat,mert nem szégyelli a duciságát és ő így szereti önmagát. Szerintem írtó jó nő még lány szemmel is,hiába van rajta felesleg. Adele-t senki nem tudná elképzelni a személyisége miatt ilyen ruhákban,de Christinának JÓL ÁLL.

19l

2012. ápr. 18. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Na pont ez az, hogy ha Őt nem zavarja a "ducisága" (szerintem egyébként ez a nőiesen telt kategória, mivel minden a helyén van), akkor a life.hu-nak, meg néhány embernek miért b@ssza a csőrét, hány kg és mit vesz fel?

(Szerintem jól áll neki ez a plusz, így nő. Karrierje kezdetén kimondottan kislányos alakja volt, mivel szinte tini volt. Miért kéne úgy kinéznie 30 évesen, mint mikor feleannyi idős volt...)

2012. ápr. 18. 12:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!