Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor beszéljünk erről? Szex...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor beszéljünk erről? Szex előtt, után. Helyett? Többi lent.

Figyelt kérdés

Férjemmel elég szörnyű a szex. Korai magömlése van, kb. 1 percig tart egy aktus. Ezt nagy türelemmel kezeltem az elmúlt 10 évben, de már nem bírom tovább. Próbálom elkerülni az együttléteket (a gyerekek miatti fáradtságra fogom), de rájöttem, hogy azért nincs kedvem az egészhez, mert amit mi csinálunk, az SEMMI. Persze minden alkalommal kielégít, kézzel, nyelvvel, stb, ami eleinte szexi volt és kellemes, de most már olyan érzés, mintha nőgyógyászati vizsgálaton lennék.

Szóval jó lenne ezt elmondani neki, a lehető legkevésbé bántó módon és elküldeni orvoshoz. Mert az egészet szerintem a fitymaszűkülete okozza, tehát ha szerencsénk van, akkor az egész probléma egy műtéttel megoldható, de annyira orvos fóbiás, hogy nem merem ilyesmire megkérni.


Lécci segítsetek hogyan vezessem rá! Hogyan kérjem meg?? És főleg mikor? Az túl ciki ha egy vacak szex után ezzel letámadom...

Csak normális válaszokat várok. Köszi.


2012. ápr. 18. 23:47
 1/8 étoile et lune ***** válasza:
76%
Én a helyedben azt mondanám neki, hogy gombám van, úgyhogy menjen el ő is kivizsgáltatni magát, és ha már arra jár, azt is kérdezze meg, más területeken amúgy minden rendben van-e vele. Nem tudom, el lehet-e lenni fitymaszűkülettel 10 éven át amúgy, én úgy tudom, a maszti is nehézkessé válik pár hónap után, nemhogy a szex 10 éven át. Ha azt mondod, gombád van, így a szex alól is kibújhatsz egy időre (,,ne adogassuk már egymásnak"), meg talán tényleg csak egy rutinműtét kell a férjednek.
2012. ápr. 18. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
51%
Ciki? Basszus, én azt hittem 10 év együttlét után nem lesznek tabu témák :(
2012. ápr. 19. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Az első hozzászólóval nem értek egyet, mi több, butaságnak tartom. Őszintén meg kell beszélni a problémát, a hazudozás mindig rosszul sül el. Ráadásul "gombám van". Ez után az illető férfinek még az egyperces szextől is elmegy a kedve. És ami a lényeg: legjobb tudomásom szerint a fitymaszűkület nem okoz korai magömlést. Megműthetik éppen, de ugyan úgy "elmegy" egy perc alatt... És utána milyen hazugság következzék?


A Kérdezőnek azt javaslom fogadja meg, amit privátban írtam neki.

2012. ápr. 19. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Jóég, miféle házasság az, ahol ilyen szinten nincsen kommunikáció...? Kérdező nem bántani akarlak, de 10 azaz TÍZ éve vagy a férjeddel, és tőlünk (!) kérdezed, hogy mondd el neki (!), hogy a szex szörnyű és kezeltetnie kéne az egészségügyi problémáját? Na mindegy, ezt inkább hagyjuk, nem fogok ítélkezni feletted, de mától tessék szépen kinyitni a szád és közölni, ha valami nem jó. Kezd például így egy vacsi utáni pillanatban, amikor gyerekek már alszanak, vagy vmi, hogy drága férjem, szeretlek imádlak, de! a fitymaszűkület egy komoly (vagy nem, ez most lényegtelen) egészségügyi probléma. Viszont egy igen egyszerű és viszonylag fájdalommentes műtéttel orvosolható. Kérlek, legyél olyan nagyfiú, hogyha már tetőt adsz a fejem fölé, és produkáltál nekem néhány gyereket, hogy elmész, és konzultálsz egy orvossal. Máskülönben a szexuális életünk nem fog javulni, úgy érzem. Mert lehet, hogy szerinted rendben van, hogy tíz éven át 1-1 percekből állt a dolog, de valójában ez *** (itt olyan jelzőt használsz, ami az értékrendedbe beillik). És szeretnék ezen változtatni.


Ha ezen besértődik, vagy bármit ilyesmi, vonj vállat, hogy te felnőtt, értelmes ember módjára próbálod megközelíteni a problémát vele együtt. Amennyiben hajlandó ehhez társulni, majd folytatjátok a beszélgetést, ha nem, akkor türelmesen megvárod, amíg kihisztizi magát egy kisgyermek szintjén.


Ha esetleg a nemi életetek nem javulna, javaslom keressetek fel egy szexuálpszichológust, ő biztos tud segíteni ebben is.


Ha semmi, akkor pedig vagy mondj le a normális nemi életről, vagy válj el. Te döntesz. Szerintem bármi jobb, mint ebben a pocsolyahelyzetben álldogálni.

2012. ápr. 19. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Gergo_30F ***** válasza:
erre kiváló alkalom sose lesz...nagy levegő, aztán vágj bele. szereted, vele vagy még mindig, de ez nem jó így, és ha egy csöpp esze van, ezzel ő is tisztában lesz. inkább azon fog meglepődni, hogy 10 évig megfelelt, erre most mégse? 10 éven át áltattátok magatokat? ne húzd tovább, már így is sok feszültség forrása, nem kéne kivárnod, míg robbansz, önts tiszta vizet a pohárba. ezt a gombás hazodozást, játszmázást meg felejtsd el, csak egy újabb hülyeség, amibe belegabalyodhattok. csak egyenesen, ennyit megérdemeltek mindketten.
2012. ápr. 19. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Hazudozni, cselezni biztos nem fogok, muszáj lesz összeszednem a bátorságomat és BESZÉLNI. Kár, hogy nem tudok szexről nyíltan beszélni, még Vele se... Lehet, hogy amúgy meg itt a baj, túl prűd vagyok, vagy mi.
2012. ápr. 19. 11:22
 7/8 anonim ***** válasza:

Én a helyedben semmiképp sem "támadnám le egy vacak szex" után...Ha ennyire félsz, küldd el a gyerekeket egy estére a nagyszülőkhöz, nyissatok ki egy üveg bort, és kellemes, nyugodt hangulatban beszélgessetek. Ne támadd le. mondd el, hogy mennyire szereted és értékeled, hogy kielégít, de örülnél neki, ha még javíthatnátok a szexuális életeteken, stb...Szerintem ez nem gáz bevezetés. legyél vele őszinte, ha a fél világgal ment, vele is fog. Csak nagyon figyelj rá, hogy ne bántsd meg. valószínűleg őt is baromira zavarja, hogy eddig bírja, azért is próbál legalább máshogy kielégíteni, ahogy tud. így ezt semmiképp se vedd el tőle! Csak javasolj más lehetőségeket. (doki, esetleg ő írhat fel gyógyszert is, lehet nem kell műtét; szexuálpszichológus; vagy bármi,ami eszetekbe jut, vagy amit szeretnél, vagy ő szeretne)

Az sem lehet rossz bevezetés, hogy elmondod, Te mit szeretsz benne, majd megkérdezed, ő mit szeret, vagy szeretne. Lehet van valami, amire vágyik, csak nem meri elmondani. És ha már Te rákérdeztél, biztos ő is rá fog (figyelmes palinak tűnik) és akkor elmondhatod. Csak szépen, egymásra odafigyelve, őszintén! és nyíltan, hiszen a férjed!!! legalább 10 éve szeretkeztek, ne tessék álszentnek lenni.

2012. ápr. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Semmiképp se szex után beszélj vele erről, attól csak nagyobb arcul csapás lesz. De 10 évig nem szóltál neki...ezt nem igazán értem. Mindegy, jobb később, mint soha. Bármikor, mikor kettesben tudtok lenni, végy nagy levegőt, és vágj bele. Ne támadd le, minél finomabban vezesd elő a témát. Simán lehet, hogy ez őt is zavarja, sőt szégyelli, és ezért nem hozta még ő se szóba. Mindenképp vedd rá, hogy változtasson, mert előbb utóbb, bármennyire is szereted, ez megmérgezi és tönkre teszi a kapcsolatot. Ha anatómiai probléma, pl fitymaszűkület, akkor gondolom van rá orvosi segítség. Ha csak valamiért nem bírja tovább, akkor menjetek el szexuál pszichológushoz, vagy nézzetek praktikákat könyvekben , neten, hogy lehetne hosszabbra nyújtani. Sok sikert!
2012. ápr. 19. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!