Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csiklóorgazmusnál kifolyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csiklóorgazmusnál kifolyik belőlem valami mi az?

Figyelt kérdés
szóval az a helyzet hogy ha csiklóorgazmusom van akkor kifolyik belőlem valami mikor elélvezek de nem spriccol csak igy kifolyik nem olyan kevés egy kis tócsa :) és más mint a rendes orgazmus nem az hogy remegek de jó nagyot élvezek 2-szer akkorát mint a rendesnél jah már csak ilyen orgazmusom van :) valaki segítene hogy mi is ez ?
2012. ápr. 19. 10:12
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
15%
csak a tegnapi libazsíros kenyér maradványa távozott, ne aggódj
2012. ápr. 19. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
12%
a puncikobold kiöntötte a sört!
2012. ápr. 19. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
18%
Lehet gázolaj,de akkor megyek hozzád tankolni.
2012. ápr. 19. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Jaj elfelejtettem irni h értelmes válaszokat várok foggyosok első 3-nak szól :)
2012. ápr. 19. 10:18
 5/16 anonim ***** válasza:
54%
hüvelynedvesség :)
2012. ápr. 19. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
59%
te se lehetsz túl értelmes, kislány..hány éves vagy?
2012. ápr. 19. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
10:20 semmi közöd hozzá h hány éves vagyok de megnyugtatlak h értelmes vagyok
2012. ápr. 19. 10:23
 8/16 anonim ***** válasza:
71%
Akkor ezt eddig jól titkoltad... Szerintem nem lehetsz több 12-13 évesnél, vagy csak nagyon IQ betyár vagy. Ilyen alapvető dolgokat azért ilyen korban illik tudni, meg persze ez vonatkozik a google kereső használatára is. Az meg a másik dolog, h nem tudsz normálisan írni. Ha kérdezni akarsz vmit, akkor vagy rendesen teszed fel azt, vagy sehogy, mert nem teszünk szívességet neked, ha még erre sem vagy képes.
2012. ápr. 19. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
10:32 már ne is haragudj de nem vagyok 12 éves és mi az h korban illik tudni h mi is ez képzeld nemtudom h mi az és nem hüvelynedvesség és szerintem a kérdés normálisan van feltéve
2012. ápr. 19. 10:35
 10/16 anonim ***** válasza:
47%

Én tényleg nem tudom miért kell a sok idiótának minden kérdésebe baromságot beleírni. Ha nem tud értelmesen vagy érdemlegesen hozzászólni akkor minek teszi.

A kérdéshez pedig: Kérdezz rá a nőgyógyászodtól hidd el szívesen segít majd és szépen elmagyaráz mindent hogy mi miért van.

2012. ápr. 19. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!