Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Más is zavarba jön, ha egy jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is zavarba jön, ha egy jó pasi jön vele szembe, vagy csak a közelbe van?

Figyelt kérdés
14L. Nagyon hülyén érzem magam amikor meglátok egy jó pasit, ő vissza néz, én meg azonnal elkapom a tekintetem. Vagy amikor szembe jön velem egy és nem merek ránézni, stb. mások meg nézik és mosolyognak is, meg minden.

2012. ápr. 19. 17:16
 1/7 anonim válasza:
100%

Néha velem is van ilyen. Én igazából attól félek hogy ha nézem és ő visszanéz, akkor hülyének fog gondolni, vagy csúnyának.

16/L

2012. ápr. 19. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
61%

nagyon aranyos tulajdonság ez...:)

am én is észreveszem sokszor, ha zavarba van a csajszi, és jó érzéssel tölti el valahol, az egómat, hogy bejövök ennek a lánynak :)

nem szállok el magamtól, nem arrólvan szó, de jóttesz az önbizalmamnak :)

2012. ápr. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szinte mindig!:)

14/L

2012. ápr. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is tapasztaltam már buszon például, amikor egy lány mellett állok, látszik, hogy zavarban van, de van amelyik szokott szemezgetni velem, de nagyon aranyosak ezek a lányok. :)
2012. ápr. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 jekyll-fan ***** válasza:

én is mindig zavarba jövök

16/L

2012. ápr. 21. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
50%

Nálam is így van csak én nálam ha jó csaj jön velem szembe van ez :D

valamiért kisebb rendűnek érzem magam náluk szerintem azért van nálam ez

17/f

2012. ápr. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nálam is így van. Legutóbb is, mikor mentem a busszal hazafelé, mellém ült egy rendkívül gyönyörű lány, de egyszerűen nem mertem ránézni, pedig olyan szép volt, hogy órákig is tudtam volna bámulni. Nagyon érdekelne ennek a miértje.


18/F

2012. máj. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!