Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek tetszem neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tetszem neki?

Figyelt kérdés
Szóval van egy srác az osztályban,aki elég gyakran néz,és ezt nem csak én vettem észre,hanem barátaim is. A teremben egy gyerek van köztünk,és amikor észreveszem,hogy néz ránézek.Ő olyankor vagy néz még 1-2 másodpercig és mosolyog,vagy "oldalra mosolyog" és elfordul.Ebédnél mindig a mellettem levő asztalhoz ül (ha ott van hely).Amikor eszek észre veszem,hogy ő már nem,és csak egy helyben ül.Felállok,kiviszem a tálcám,és pár másodperc múlva ő is jön.Mindig ott bukkan fel,ahol én is vagyok.És többnyire a barátaink is ugyan azok,csak ő nagyon félénk...Szerintetek? Ne haragudjatok,hogy ilyen hosszú lett. :/

2012. ápr. 20. 16:11
 1/6 anonim ***** válasza:
legyél vele kettesben, előbb-utóbb kiderül
2012. ápr. 20. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak enyhen retardalt.
2012. ápr. 20. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

köszi :) próbálok,de a barátnőim mindig rajtam lógnak,ha meg megkérem őket,hogy egy kicsit hagyjanak megsértődnek..:/


Amúgy 14/L


Még jöhet válasz :)

2012. ápr. 20. 16:15
 4/6 A kérdező kommentje:
Kedves 2.! Hidd el,hogy nem az :D
2012. ápr. 20. 16:16
 5/6 anonim ***** válasza:
hát gondolom tetszel neki, és jó látnia téged :)
2012. ápr. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi :)
2012. ápr. 20. 19:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!