Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nők érzelmesebbek a férfiakn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők érzelmesebbek a férfiaknál? Miért?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 20. 22:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem minden esetben és szerintem kezd megcserélődni a szerep ...
2012. ápr. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
nem hiszem, csak mi jobban álcázzuk meg nem csinálunk bolhából elefántot!
2012. ápr. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha jön a érzékenység gyorsan kiverjük
2012. ápr. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Ez nem igaz!


Főleg manapság nem az.


Hihetetlenül érzéketlen lányok tudnak megbántani egy másik lányt vagy egy fiút. Tapasztaltam már saját magamon is.


Egyébként én érzelmesebb vagyok fiú létemre, mint sok lány.

2012. ápr. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Detto az utolsóval :)
2012. ápr. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Az én tapasztalataim szerint ez nem igaz.
2012. ápr. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Szerintem a nőknél magasabb az érzelmi intelligencia átlaga, vagy mondhatjuk azt is, hogy egy átlagos nő érzelmesebb egy átlagos férfinál. Ez gondolom azért is van, mert mégiscsak ők hordozzák magukban az életet (mi is, de mi másképp :)). Amúgy szerintem elég nagy a szórás.

Én pl eléggé érzelmes férfi vagyok, rengeteg kevésbé érzelmes és kifejezetten érzéketlen lánnyal találkoztam már. És itt nem arról van szó, hogy "jajj visszautasít, de kegyetlen", hanem alapvető emberi empátia hiányáról.

2012. ápr. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

én is azt mondanám hogy nem érzelmesebbek csak érzékenyebbek.

ha ugye őket megbántják akkor telesírják a párnát.ugyanezt a férfiak nem tehetik hisz mit szólnának hozzá a többiek

2012. ápr. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

lassan fordulnak a szerepek. annyi érzéketlen, bunkó, pénzhajhász, utolsó paraszt lányt láttam már...

ha hébe-hóba megismerek egy kedves-rendes-okos-szép lányt az körülbelül olyan üdítő érzés mint a hatalmas homokos sivatag közepén egy oázisra bukkanni. persze vigyázni a délibábokkal!

na de a lényeg az, hogy nem mondanám. az ember azt gondolná, de a tapasztalat más. a nők többsége totál érzéketlen, abszolút nem vevő a romantikára.

elég ha a helyi bika hazaviszi a 110% műszálból készült nonfiguratív sárkányokat ábrázoló mintás ingjében és a cigitől, piától, hányástól, izzadságtól bűzlő fociban és ivásban edzett testével a magáévá teszi. 5 perc röpke öröm, de mikor elújságolja a barátnőinek, hogy 17 éves kora ellenére megba*szta a 35 éves "Vad Árpi" aki egy "menő" alig 15 éves tuningolt "Bömös" esetleg Honda Civic (csóró vidéki ember Ferrarija) tulajdonosa aki annyira menő, hogy a helyi diszkóban kezet fognak vele a "kidobók", de van, hogy ingyér be is engedik.

Magyarország, egy kiba*szott nagy LOL :D

2012. ápr. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Általában a férfiak érzelmesebbek. Az nem számít érzelmességnek hogy sír, mert megcsalta a pasiját, és ezért őt okolja.
2012. ápr. 20. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!