Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, igénytelennek tartját...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, igénytelennek tartjátok azt a lányt, aki csak illatmentes tusfürdőt és krémeket használ?

Figyelt kérdés

Nagyon száraz a bőröm, csak olyan tusfürdőt és krémet tudok használni, amiben nincsenek illatanyagok, tartósítószer, ilyesmi. Még így is határeset, orvosi javaslatra minden másnap az intim területek kivételével(intim mosakodóra legalább nem vagyok allergiás) vízzel zuhanyzok csak le, így nem hámlik annyira a bőröm. Tiszta vagyok, használok dezodort, fürdök minden nap, de nincs a bőrömnek olyan nagyon finom illata, mint a legtöbb nőnek. Ez engem nagyon zavar, még akkor is, ha használok parfümöt, nagyon jó illatú öblítőt és mindig tiszta ruhát veszek, de így sincs olyan erős jó illatos, ami pl egy illatos testápoló után marad.

Ez zavaró lehet a férfiaknak?


2012. ápr. 21. 14:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Ugyan,dehogy!:)
2012. ápr. 21. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Shanokk ***** válasza:

Tulajdonképpen ez fel tud izgatni egy férfit, de ha jól nézel ki, akkor rohadtul nem számít.


Persze, ha ocsmány vagy azon már az illat sem segít.

2012. ápr. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Úristen, és most akkor mi lesz, ha nem vagy olyan illatos? Jön az erkölcsrendészet, vagy mi?

Az a fontos, hogy ápolt legyél. Ez pedig nem függ össze azzal, hogy a bőröd miatt nem használhatsz ilyen vagy olyan tusfürdőt.

2012. ápr. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Dehogy lenne zavaró! Ne is gondolkodj ilyen butaságon!


17/F

2012. ápr. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
hat ha nem szabad, akkor nem szabad.. :))
2012. ápr. 21. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Jaj, dehogy! A legszebb egy nőnek mindig a saját illata! Ha ezt elnyomja mindenféle szerekkel, már csökken a természetes vonzerő. Használj csak illat nélküli tisztálkodó szereket bátran! Bár minden nőismerősőm ilyeneket használt volna! Nem egy parfümöt akarok csókolgatni, hanem a nőt, aki ALATTA van!
2012. ápr. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha tiszta és ápolt vagy (írásodból az derül ki, hogy igen) akkor egyáltalán nem probléma a természetes illatod.
2012. ápr. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Elég hülye gondolat hogy ez igénytelenség lenne!


Én pl nem is fürdök már, szinte csak tisztálkodok! A fülem újra kezd öntisztulóvá válni, a fülem nem lesz 2 naponta zsíros és a bőröm védő savas rétege is kezd kialakulni! Régen sokat fürödtem és egy időben a bőröm a legapróbb izzadásra is úgy viszketett mintha ezernyi tűvel szurkálnák!!! Azt soha nem akarom vissza!

28F

2012. ápr. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!