Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Minden társkereső oldal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden társkereső oldal ennyit ér?

Figyelt kérdés

Beregisztráltam love.hu-ra, parom.hu-ra, meg a hasonló oldalakra.. Egyiken az üzenetküldésért kell fizetni, a másikon nem lehet a képet megnézni nagyobb méretben, csak 5 ezer ellenében 1 hónapon át.. Ergo fizessen az ember a 49%-os esélyért, hogy talál magának barátnőt? Hol lehet normális, felnőttes gondolkodású, SZINGLI lányokkal ismerkedni, ha nem itt? Adjatok ötleteket legyetek szívesek.


17/F



2012. ápr. 22. 16:21
1 2
 1/13 ASOT ***** válasza:

miért, még üzenetet sem lehet küldeni?

és a képet sem látod?

2012. ápr. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Badoo, itt az alap ingyenes, csak az extrákért kell fizetni.
2012. ápr. 22. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Ahogy mondod kedves #1, a képeket kb 100x100-as kis kockába látja az ember, még nagyítóval se látszik semmi.. a másikon üzenetet se lehet küldeni, a harmadikon meg VIP kell ahhoz hogy bármit is csináljak.
2012. ápr. 22. 16:24
 4/13 anonim ***** válasza:

én a randihelyre regisztráltam és már két éve vagyok a párommal akit ott találtam


de az ilyen oldalak nem társkeresésre valók csak ismerkedésre.... minél hamarabb át kell esni a személyes találkozón mert különben halott az ügy

2012. ápr. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 ASOT ***** válasza:

a Badoo az nem egy kamu társkereső?

Az a facebokkal van összekötve nem??

2012. ápr. 22. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
A facebook-ról is lehet regelni, de nem kötelező. Nem kamu, én is tag voltam.
2012. ápr. 22. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Én love.hu-ról jöttem össze a párommal,a levélküldés is korlátozott,így pár levél után msn-en folytattuk.(3 éve vagyunk együtt)

Jók ezek az oldalak,de fizessen,akinek 6 anyja van.

24/N

2012. ápr. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ha te a gép előtt kockulva akarsz nőt találni magadnak, akkor csak sajnálni tudlak.
2012. ápr. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 ASOT ***** válasza:
van egy lány ismerősöm aki szintén ezt mondja mindenre h ....akinek 6 anyja van :) ő is 24 éves...
2012. ápr. 22. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem hiszem,hogy kockaság lenne neten párt keresni...Szórakozóhelyen nem találkoztam még normális komoly kapcsolatra vágyó pasival,ellenben csak olyanokkal találkoztam,aki le akart itatni és megfektetni...
2012. ápr. 22. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!