Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet a legkönnyebben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet a legkönnyebben leszólítani egy lányt úgy hogy ne higgye azt hogy csak a szexet akarom tőle?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 23. 10:46
 1/5 anonim ***** válasza:

miért akarsz tőle mást is?:DD


EGyébként meg pl forgalmasabb helyeken megkérhetsz 1 csajt, hogy segítsen megkeresni egy "ismerőst" (aki persze soha nem fog jönni). Pl piros baseball sapka lesz rajta, magas stb...


KÖzben beszélgethetsz vele, végül ha nincs meg a keresett személy (már hogy lenne) megkérdezheted, ha már ilyen jól elbeszélgettetek nem akar-e e-mailben levelezni.


De végtére is rajtad áll, hogy szólítasz le lányokat.

2012. ápr. 23. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Sehogy, max ha korábbról ismerősöd. Ha ismeretlenül leszólítod, akkor nyilván nem azért teszed, mert a személyisége elnyerte a tetszésed. Ha meg még randira is hívod, akkor nagy eséllyel gondolja, hogy csak arra kell neked, vagy neked totál mindegy, hogy emberileg kit hívsz, csak nő legyen.

Ismerkedj, és ha már ismered valamennyire akkor lépj csak.

2012. ápr. 23. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Manapság a legtöbb ember hülyét kap, ha vadidegenek szólítják le az utcán. Meg is értem őket. Ne mond, ha meglátsz valakit az utcán akkor nem a jövőbéli szex miatt szólítod le. Nem azért, hogy de helyes az a lány, biztos olyan egy párkapcsolatban, ami engem kiegészít.


Szóval legalább magadnak ne hazudj. Igen azért akarod leszólítani mert tetszik a formája és látni akarod a cicijét. Utána a beszélgetés is könnyebb lesz. Csak döntsd el mit akarsz.

2012. ápr. 23. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
szia, nem szexet akarok tőled!
2012. ápr. 23. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Én így szoktam:

"Szia! Megláttalak és idejöttem, mert aranyosnak tűnsz!"

Vmelyik szó nélkül tovább megy, vmelyik megköszöni és tovább megy, vmelyik megköszöni és leáll beszélgetni is.

2012. szept. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!