Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is minden települé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is minden településen vannak olyanok, akik szeretnek meztelenül lenni? vagyis nudisták?

Figyelt kérdés
ismertek is ilyeneket ?

2012. ápr. 23. 15:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Minden településen? Még Tornabarakonyban is, ahol a népesség 17 fő?
2012. ápr. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igen még ott is :) Miért ne ?
2012. ápr. 23. 15:08
 3/11 anonim ***** válasza:
33%
Ja, lehet, hogy mind a 17 fő nudista :)
2012. ápr. 23. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
84%
Én egy kisvárosban élek, van is egy nudista barátnőm. Ő az év minden napján meztelenül van otthon ha közeli barát megy át hozzá nem érdekli őt meztelenül marad nem zavartatja magát. Egyedül télen öltözik fel amikor kint is nagyon hideg van akkor hord egy pulcsit meg egy nadrágot. Az udvaruk eléggé zárt a szomszédok miatt ő ott nyáron szokott kint napozni meg a szülei is. Kicsit fura egy család ugyan mert volt hogy elvárták tőlem hogy én is vetkőzzek le, de aztán én nemet mondtam és mindenki csinálta a dolgát.
2012. ápr. 24. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem majd minden településen van olyan ember aki szeret meztelenül lenni. Az utóbbi időben megint reneszánsza van a nudizmusnak és talán elfogadottabb is lett én legalábbis úgy tapasztaltam.
2012. máj. 3. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
79%

Biztosan, csak nem lehet tudni hogy ki az, mert az utcára ők is felöltöznek.

Például nekünk is vannak ilyen ismerőseink és csak évek után derült ki, hogy jé, ti is ezt az életformát szeretitek.

2012. máj. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
76%

Mi sem viselünk itthon ruhát tavasztól őszig! És ez vonatkozik az egész családra! A kerti munkákat, a kerti ebédeket stb. ruha nélkül. Nekünk ez teljesen természetes!

Persze ez nevelés kérdése is: az öcséméken látom, hogy mennyire a helyén tudják kezelni ezt a témát, a meztelenség nincs túl-misztifikálva.

A környezetünk tudja és tiszteletben tartja ezt az életformánkat. Ha vendégek jönnek, vagy barátok, akkor igyekszünk kompromisszumokat kötni, de persze az a jobb, ha ők alkalmazkodnak hozzánk.

És bizony ezt egyre többen teszik - majd bevallják, hogy eddig is ezt szerették volna, csak nem volt bátorságuk, indokuk. Külön tanulmányt lehetne írni erről, nagyon érdekes lenne.

Azt viszont utálom, ha valaki nem próbálta és mégis írja a lehúzó bejegyzéseit - közben meg lila gőze sincs hogy miről beszél! Ez azonnal lejön!

2013. júl. 1. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
28%

Igen sajnos, egyik haverom is ilyen. Mikor először elmentem hozzá az anyja engedett be tök nyájasan mondta ,hogy fent van az emeleten fel is kísért ez az a szoba kinyitotta az ajtót a srác meg ott ült egy szál *aszba a gép előtt. Mondom az úgy korrekt, te így szoktál itthon lenni? "ja ja "

Nemtudom nekem ez fura, én nem tudnám a család előtt mutogatni magam.Mindenki más előtt igen egyáltalán nem vagyok szégyenlős, de hogy család előtt? Mondjuk tuti neveltetés kérdése.

Apám azt mesélte, hogy mikor még falun laktak alföldön és ő még gyerek volt meg így egyáltalán sosem látta az apját mégcsak ing nélkül se. És én se láttam még faterom meztelenül és nem is akarom abban mi lenne a jó??

Sőt más családokhoz se ülnék le meztelenül ENNI... Barátnőm családjához se ülnék le meztelenül enni... Senkiéhez sem... Ez milyen már? Nézzem a lottyadt dagadt öreg szerszámát meg seggét amíg eszek? Normális aki ezt élvezi?


Én nem vagyok egy prűd valaki ,de ezt a naturista fétist én nem értettem soha. Persze az más ,ha pucér maratont tartanak az egyetemen vagy csak úgy viccből haverokkal vagy egy-két jó csajjal én is elmennék nudizni az teljesen korrekt.

De ez szerintem valami ferdített szexuális fétis lehet komolyan...Tényleg lehetne tanulmányt írni erről.

Szerintem nem normális dolog.

2013. szept. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
26%
Ja és még annyit hozzá fűznék és senkit nem akarok megbántani ezzel de ha én beállítanék valakihez mint "látogató" és annyira nem lenne képes a család ,hogy én amikor jövök nem húznak fel ruhát az szerintem atom nagy parasztság. Valószínűleg nem is mennék többet oda és az emberkékkel se beszélnék többet.
2013. szept. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
81%
Én, ha tehetem, házon kívül is szeretek meztelenkedni. Persze nem városban, főutcákon. :D De pl. messze a lakott területtől, réteken, erdőben, sőt itt a falu határában hatalmas kukoricások vannak. Ott is szeretek a nagy rengetegben bóklászni, csupaszkodni. Nem lát senki. 31/N
2013. szept. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!