Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ti a borotvált féfri/f...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti a borotvált féfri/fiú testet szeretitek?

Figyelt kérdés
Ha nem szeretitek azt hogyha minden testrészét borotválja akkor irjátok oda azt amit szerettek!

2012. ápr. 24. 14:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Én a természetesre szavazok.

Mindegy, hogy szőrös mint chubakka vagy alig szőrös mint egy lány, a lényeg, hogy szeretem.


A szőrtelenített fajtát nem preferálom, mert nekem olyan buz!s.


22/L

2012. ápr. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
a természeteset, függetlenül attól, hogy az mennyire szőrös
2012. ápr. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
ha tokától bokáig mindent szőrtelenít az gusztustalan. elég ha rendben tartja(értsd: ne legyen 10 cm-es hónalj kutyája és ha olyan helyen is szőrös ahol "nem kéne" pl hát, akkor azt is szedje le ha olyan helyre megy). én azt szeretem, ha egy srác természetesen csupasz, mert akkor puha a bőre és nem szúr a borostájával.
2012. ápr. 24. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
intimhelyen legyen borostás,vagy teljesen szőrtelen!a többi helyen nem számít(mondjuk a hónaljszőr tud kiábrándító lenni,de inkább hónaljkutyája legyen minthogy dzsumbujos legyen a pénisze körül... :/ )
2012. ápr. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Szeretik a borotváltat is, ha a férfi, aki viseli, keményen meg tudja őket b@szni. Ez egy ilyen dolog. Anno profi sportolóként nekem is kellett tetőtől talpig szőrteleníteni és simán tetszett a lányoknak/nőknek. Egy-két igénytelenebbje ajvékolt miatta, akikhez amúgy hozzá sem nyúltam volna, a jó csajoknak tetszett.
2012. ápr. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Természetesen szerintem jobb, mint már írták, egy férfi legyen szőrös. Viszont néha a hónalját borotválja le. Az, hogy az intim részeken borotválja e, az számomra teljesen mindegy. Ahogyan ő szereti, számomra az sem zavaró, ha nagyon-nagyon szőrös.

20/L

2012. ápr. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Én hónaljat nem szeretem ha szőrös, illetve a mellkast, de azzal megtudok barátkozni. Inkább legyen szőrös, minthogy szúrjon ha hozzábújok.

Nemi szervénél vagy csupasz, vagy rövidre vágott, a hatalmas dzsumbujt én sem szívesen közelítem meg a számmal (hullik, stb.)

2012. ápr. 24. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:

Ami nagyon szőrös, az számomra kicsit visszatíszító..Szeretem, ha a köldöke alatt a hasa kcsit szőrös. Viszont, ha a mellkasa szőrös az már nem olyan vonzó.

pénisz pedig lehet borostás..vonzzzz :P

2012. ápr. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
Mindenképpen a természetesre szavazok, akármilyen is. Egyedül a sűrű hátszőrzet zavarna.
2012. ápr. 24. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
A mellkasán és a hasán tetszik.
2012. ápr. 24. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!