Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Leszbikus lányok! Ti mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus lányok! Ti mit szólnátok, ha a barátnőtök fiúsan tüsire vágatna le a hajat?

Figyelt kérdés
Egy lány ismerősöm párja, akinek derékig ér a haja, most ezt tervezi megtenni
2012. ápr. 25. 20:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%

akkor ő a fiú a párkapcsolatban....

igen, még a homoszexuális pároknál is meg van a férfi-női szerepkör, amik cserélődhetnek is

2012. ápr. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

#1. mi az hogy "ő a fiú a kapcsolatban" ?


2 nő esetében el sem tudom képzelni, ki lehet a "férfi" és a nő... mindketten nők azt kész....(itt dugásra értem)....


2 férfinél még oké, egyik az aktív, másik a passzív...

2012. ápr. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

"még a homoszexuális pároknál is meg van a férfi-női szerepkör"

ez mekkora butaság!


Nekem a nőies, hosszabb hajú nők tetszenek, tehát nem nézném jó szemmel, ha hirtelen beállítana a párom tüsi hajjal.

2012. ápr. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem örulnék neki az biztos. Igaz nem vagyok teljesen leszbikus, csak félig (biszexuális).
2012. ápr. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%

nem butaság, pszichológia, és a pszichológia tanár mondta.. és ez nem a szexre értendő hogy ki van felül meg alul... hanem ahogy a fiúknál is van olyan aki lányos, és van olyan akiről meg nem mondanád hogy meleg, úgy a lányoknál is van aki nőies, és van aki férfias.


utolsó: ezesetben te lennél/vagy a férfi szerepkörü

2012. ápr. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ha a egy kapcsolatban a nőies a nő és a fiúsabb a pasi, akkor két nőies leszbikus közül melyik lesz a férfi és melyik a nő? Avagy egy olyan kapcsolatban, ahol két férfias férfi van akkor melyik lesz a nő?


Az is hülyeség, hogy a passzív a nő és az aktív a pasi. Gondolom heteró pároknál a férfi mindig domináns az ágyban, a nő viszont passzív résztvevője.


22 meleg F.

2012. ápr. 26. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha jól áll neki miért ne?
2012. ápr. 27. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ezt nem férfias-nőiesnek nevezik, hanem domináns-szubmisszív magatartásnak. Nagyon nem ugyanaz. A pszichológia tanár meg frissítse fel a diplomáját vagy adja vissza. Te pedig ne egy ember véleményből kreálj tényt, olvass utána több forrásból, és akkor kezelhetjük tényként.


A kérdés: nem tetszene, de ez van, akit szeretünk, nem csak a külsejéért szeretjük. Max később beszélnénk róla, a haj megnő egy idő után :)

2012. ápr. 29. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha a hosszú haj jól áll neki akkor nagyon sajnálnám a haját :/ de ő tudja hogy érzi magát jól. Ha az én párom lenne elfogadnám mert szeretem. És ilyenkor elnézünk neki pár hülye dolgot :D Ha nem tetszik mond meg neki.
2012. máj. 1. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


A lány ismerősöm barátnője tegnap megtette a dolgot, oda a szép, derékig érő haja, ő maga nagyon boldog, viszont az ismerősöm elmondta hogy ő személy szerint szomorú emiatt, de elfogadja a döntését és továbbra is szeretni fogja

2012. máj. 1. 13:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!