Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A teszt csalhat?

Figyelt kérdés
Ma csináltam egy terhességi tesztet,ami pozitív lett. Április 8.-án kellett volna megjönnie a mensesemnek,de még az sem jött meg,épp ezért vettem tesztet. Ha pisilik az csíp, a mellemen semmi változás,tehát semmi jele nincs annak hogy terhes lennék, de a teszt ma pozitív lett. Tegnap este a barátoméknál ittam egy pohár pezsgőt, meg az idegállapotom sem a legjobb már vagy 2 hónapja,rendszertelenül étkezem,és alig alszom. Befolyásolhatja e valami azt,hogy a teszt pozitív lett? Kérem segítsetek,eléggé fontos, mivel 2 hét múlva utazom Londonba.. 19/L
2012. ápr. 25. 22:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Irány a doki!
2012. ápr. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

1-et értek az előttem szólóval!! Elvileg sztem valami hatása lehet az idegállapotodnak, de azt kétlem, hogy a hormonháztartásodra ilyen komoly hatása lenne.


Minél előbb mész orvoshoz, annál jobb!!

2012. ápr. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A teszt csak a HCG-t mutatja ki, ami csak akkor van a szervezetben, ha az illető terhes, ill. HCG tartalmú gyógyszert szed. Nagyon ritkán ciszta vagy tumor termelhet még HCG-t.

De sokkal vszínűbb, hogy bizony terhes vagy.

2012. ápr. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A mellben érezhető változás általában a 4. héten alakul ki, tehát ezt még nem érezheted.

A tesztek nem szoktak vakriasztást adni, szinte biztosra veheted, hogy terhes vagy.

2012. ápr. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha a teszt pozitív, akkor go nőgyógyász, még ha nem is jelentkeztek a jelei... Nem hiszem, hogy tévedne. A doki legalább biztosra meg tudja mondani.
2012. ápr. 26. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hat igen. 7 hetes terhes vagyok.
2012. ápr. 27. 08:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!