Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azért vagyok ilyen mert már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért vagyok ilyen mert már nagyon vágyom párkapcsolatra?

Figyelt kérdés
Ha megyek valahova egyre többször azt veszem észre hogy már kb minden második 20-40 év közöttire azt mondom hogy elfogadnám. Vagy ma is álltam a buszmegállóban és elment mellettem autóval egy jó pasi, és az járt a fejemben hogy de jó lenne ha ilyen pasim lenne. Vagy sokszor eszembe jutnak a volt sulitársaim akik akkoriban nem érdekeltek, most meg már úgy vagyok vele hogy "őt is elfogadnám" "őt is elfogadnám" "de jó lenne...." stb.
2012. ápr. 25. 22:25
 1/6 anonim ***** válasza:

"már kb minden második 20-40 év közöttire azt mondom hogy elfogadnám."


Viszket??

2012. ápr. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Inkább azért, mert nagyon alacsonyra tetted a lécet.
2012. ápr. 25. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
46%
Igen, azért, mert szeretnél családot. Ez egy egészséges ösztön.
2012. ápr. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy most?
2012. ápr. 25. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ezzel én is így vagyok, csak fiúként és kb. minden második 14-22 éves lányra azt mondom, hogy igen, megdugnám. :D


Alkalmi szexre valaki?

2012. ápr. 25. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nincs önbizalmad azé rakod ilyen alacsonyra a mércét.
2012. máj. 14. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!