Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Attól még, hogy msn-en nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Attól még, hogy msn-en nem tudunk elbeszélgetni, élőben lehethogy tudunk majd? Vagy akkor inkább ne is talizzunk?

Figyelt kérdés

Pár hete felvett egy srác msn-re. Jókat szoktunk beszélgetni (mindig rám ír), de néha van, hogy percegik (akár 30-40percig is) "kínos" csend van, és nem tudunk egymásnak mit írni. Ilyenkor mindig én írok valamit, mert nem akarom, hogy unalmasnak tartson, és többet ne írjon rám. Talizás látható a közeljövőben, de nem tudom, hogy így lenne-e értelme (bár nagyon szeretném), nem hiszem, hogy élőben eltudnánk beszélgetni, ha már msn-en sincs téma. Vagy lehetséges, hogy ellennénk azért?:D Valami tanács?

16/L (a srác 16/F)


2009. jún. 22. 11:05
 1/5 A kérdező kommentje:
Jah és azt elfelejtettem oda írni, hogy eddig csak látásból ismertem. Még sosem beszélgettünk. Csak msn-en.
2009. jún. 22. 11:06
 2/5 anonim ***** válasza:
egy próbát megér a dolog, nem biztos, hogy élőben is ez lesz, lehet hogy csak nem akar untatni bizonyos témákkal, ezért nem ír, de ezt majd megtudod ha találkoztok...
2009. jún. 22. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha élőben is rendszeresen találkoztok, akkor a fiúnak kéne odamennie. De lehet, hogy félénk, és ő is ugyanezeken agyal, mint te. Ez esetben próbálj te kezdeményezni. Mindenesetre egy egy fejlődő (emberi) kapcsolat nem maradhat mindig msn-es keretek között. Ha már láttátok egymást többször is, akkor már könnyebb élőben kapcsolatot termeteni. Menjetek el ide-oda, üljetek be valahová suli után, vagy csak menjetek egyfelé haza, kisebb-nagyobb kitérőkkel. Persze, úgy furább, de egy kis oldódás után ugyanúgy működik élőben is. Ha meg nem, akkor a mesinek sincs sok értelme.


A csendektől meg ne félj. Az msn azért jó, mert nincs állandó válaszolási kényszer, mint mondjuk telefonban. Nem is kell mindig beszélni, ha éppen nincs mondanivaló.

f24

2009. jún. 22. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
még nem is beszéltetek élőben,épphogy amiatt fogy el a téma,ha ez megváltozik ,taliztok ,lesz bőségesen téma ajajj,még sok is ,csak semleges helyen kell talizni ahol nincs zavaró tényező, meg haverok akik hirtelen letámadnak titeket,ha csak ti ketten lesztek,egyből kiderül tetszik e élőben a személyisége,és viszont, a rákövetkező beszélgetés igen csak hosszú lesz,...kiderül belőle hiányzik e máris a társasága,meg hogy mit is gondol rólad,vonzónak talál e élőben...az én barátom anno azt irta ,,mikor találkoztunk ,és láttalak közelről,beszéltünk,meg melletted sétáltam,és következő randit is megbeszéltünk...azt hittem álmodom,hazafelé szerttem volna kikiabálni mindenkinek,milyen gyönyörű ,aranyos,lánnyal volt találkám,aki úgy tűnik kedvel engem...ari történet nem...ennek két éve..remélem örökké tart ez a szerelem,pedig én 16 vtam ő 18 múlt akkor ,ma már együtt élünk...de emlegetjük h milyen is volt az első randink,mondjuk mi egy városban laktunk,nekünk csak tényleg randi megbeszélésre kellett az msn..meg tulképp láttuk is egymást élőben,csak egyszer kellett ahhoz msn eznünk ,h világos legyen tetszünk egymásnak..ergo érdemes taliznia velem..meg közel is lakunk,azonos zenei izlés,stb ..stb..a további msn beszélgetéseinkre pedig ki lehetett vna rakni a 18 as karikát...hehe pedig nekem ő volt az első ,és egyetlen.
2009. jún. 22. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszi!

már láttuk egymást, de csak mé nem beszélgettünk élőben

2009. jún. 22. 23:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!