Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy tipikusan hallgatag,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy tipikusan hallgatag, magának való fiúnak hogyan kelthetném fel a figyelmét?

Figyelt kérdés

Nem tudom miért ilyen csendes, a barátaival sem beszél túl sokat /lehet hogy alapból ilyen, vagy mert egyke, vagy nem tudom/. Feleslegesen megy egyáltalán nem. Így én se tudok vele beszélgetni. Igazából ideges vagyok a közelében, mert tetszik nekem és mert csak tőmondatokban válaszol, és ilyenkor hajlamos vagyok azt hinni, hogy nem is akar velem beszélgetni és hagyom. :(


Hogyan tudnám szóra bírni? Meg azt is szeretném hogy kedveljen legalább.



2012. ápr. 26. 18:26
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom mi a baja, ha már egy lány sem kelti fel a figyelmét :S :)

Én is kicsit csendesebb "magamnak való" vagyok, de egy lányra egyből ugornék :D Szerintem küldj neki valami jelzést, de egyértelműt. Ha ez sem használ akkor hagyd rá. Később sem javulna a dolog.

2012. ápr. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
de most miért tetszik neked? Sztem csak bebeszéled magadnak, hogy tetszik, mivel kb semmit nem tudsz róla, és rávetíted a férfiideálodat. Ne kergess álmokat.
2012. ápr. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Miért neked nem szokott olyan ember tetszeni akit csak pl az utcán meglátsz és soha előtte és utána egy szót sem váltotok?
2012. ápr. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem is tetszett régen egy ilyen srác! Tündéri volt, pont az ideálom. A metrón láttam meg először, később meg teljesen véletlenül az egyik barátjával jöttem össze, és kiderült hogy a baráti társaság tagja. A mai napig nem változott, most is ugyanolyan szótlan, magábaforduló. Viszont!!!! Leveleztem vele, és olyan hosszú leveleket írt, hogy öröm volt olvasni. Szerintem próbáld meg a levelezést! Lehet, hogy eleinte ott is szűkszavú lesz, de pl viccelődhetsz vele, rajzolhattok egymásnak, titkolózhattok, ez szerintem tuti felkelti a figyelmét, mert nem kell majd mások előtt beszélnie veled, hanem lesz magánszférátok, amit tud irányítani, és ez imponálni fog neki. Szerintem! Nem biztos! De egy próbát megér! Sok sikert!
2012. ápr. 29. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 chooseyourdestiny ***** válasza:
:/ velem pont ugyanez a helyzet mint veled és én sem tudom hogy mit csinálhatnék :SS
2012. ápr. 29. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Jómagam hasonló jellem vagyok, legalábbis nők közelében nem tudom megállás nélkül jártatni a számat. Nem is hiába lehetek teljesen szűz 24 éves létemre. A vonzalmamat képtelen vagyok kimutatni bárki felé is, részben ezért se akarom erőltetni a beszédet. Nem lehet, hogy a te kiszemeltednek is hasonló gondja van?
2012. ápr. 29. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!