Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek miért van ez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zsigulee kérdése:

Szerintetek miért van ez?

Figyelt kérdés
Az a bajom,hogy jelenleg van egy férfi aki tetszik,de nagyon sokkal idősebb nálam.Én 13 éves vagyok,ő pedig valahol 40 körül van.Nem az hogy járnék vele vagy ilyesmi,csak annyi hogy egy ölelés jól esne tőle.Pedig apukámmal sincsenek problémáink,tehát nem apakomplexus.Tudom hogy ez nem normális,és engem is nagyon zavar.Szerintetek miért van ez?Mit tehetnék ellene?Kérlek titeket,hogy ne rosszindulatú válaszokat írjatok,tudom hogy nem normális dolog,szeretnék tenni ellene valamit!Köszönöm!
2012. ápr. 26. 19:39
 1/2 anonim ***** válasza:
én is voltam ennyi idősen szerelmes az egyik tanáromba.. aztán elmúlt :)szerintem csak annyi, hogy vonz téged a korából fakadó érettsége, mégiscsak igazi férfi már, nem olyan, mint a korodbeli fiúk. pláne, ha "kis hölgyként" kezel... figyelj, úgysem fog örökké tartani, úgyhogy kár rágódni rajta, keress egy korban hozzád közelebb álló embert és randizgass :)
2012. ápr. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!Nekem is pont a tanárom :)

U.I.:adtál egy kis önbizalmat.már sokan lehülyéztek ezért.

2012. ápr. 26. 19:48

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!