Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy közeledjek hozzá?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy közeledjek hozzá?

Figyelt kérdés
Szóval van egy fiú osztálytársam, és pont olyan hülye mint én szinte mindent ugyan úgy csinálunk ugyan az a kedvenc filmünk meg minden.. a szüleim nem engedik hogy sokáig gépezek általában 11 előtt ki kell kapcsolnom a gépet és egyszer úgy adódott hogy elaludtak és én beszélgettem ezzel a fiúval facebook-on de játékokról meg minden baromságról és utána msn-en mondta hogy nem kamerázunk? én persze igent mondtam és 3 órán át kameráztunk de semmi ilyen szerelmes dologról nem beszéltünk csak elhülyéskedtünk.. nagyon aranyos a srác és bejön nekem mit csináljak? úgy se fogom el mondani neki mert félek hogy vissza utasít :\\\ ti mit tennétek?

2012. ápr. 27. 14:19
 1/2 anonim ***** válasza:

"nagyon aranyos a srác és bejön nekem mit csináljak? úgy se fogom el mondani neki mert félek hogy vissza utasít"


akkor nem lesz semmi valószínüleg ha nem mondod el neki...

én a helyedben megkérdezném tőle, hogy szeretne-e elmenni veled sétálni, és esetleg a végén fel lehetne hozni, hogy tetszik neked és kiváncsi vagy, hogy van-e esélyed nála! hány évesek vagytok??

2012. ápr. 27. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
JUUUUUUUUUJ de cuki vagy.:3 amúgy mindent úgy csinálj ahogy az első leírta.!:D:D:D
2012. ápr. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!