Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az alábbiak ismeretében, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az alábbiak ismeretében, mit mondjak neki (folyt lent)?

Figyelt kérdés
Na akkor kezdem elölről, őőő van egy lány, régebben kb fél éve passz nem tudom pontosan, akartam hívni randira, akkor nem is volt ideje annyi, meg nem is akart annyira jönni, annyiban hagytam, aztán mostanság 1-2-3 hónapja biztos piszkálhattam a csőrét, mindig ő keresett, aztán megkérdezi ő, nem én , hogy na és mikor megyünk fagyizni? Mentünk ... Meg folyamatosan hívogatott buliba, és nemrég engedtem neki mint írtam... (szoval reményeim szerint én se vagyok neki közömbös , bár csalt már a szimatom...) És azt szeretném kérdezni így lényegében, ha azt előadom neki, hogy : mi most akkor ugye barátok vagyunk? de lehetne esetleg más is ? ... szoval ezt vagy kissé változtatott dolgot, az ugye nem nagy baj ?
2012. ápr. 27. 17:44
 1/9 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg, hogy mégis komolyan gondolja veled, vagy sem.
2012. ápr. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én nem mondanék semmit, majd ő lép.
2012. ápr. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
a csaj nem fog olyan gyorsan lépni, csak az időt húzza. ismertem én ilyet, maga sem tudta mit akar, aztán rákérdeztem és mondta, hogy adjak neki időt, de azért találkozzunk......
2012. ápr. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Mindenképp akarnék beszélni erről, csak nem tudom szavakba önteni a gondolataim.
2012. ápr. 27. 17:51
 5/9 anonim ***** válasza:
akkor csináld, ha lesz olyan pillanat, amikor úgy érzed, hogy rákérdezhetsz hogy mit is akar tőled
2012. ápr. 27. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
azt, hogy komolyan gondolja veled, vagy csak barátként tekint rád
2012. ápr. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Húú te én egy hétig ezt nem bírom ki XD Csak erre tudok gondolni vagy 4 napja XD
2012. ápr. 27. 18:01
 8/9 tetris ***** válasza:

Édes fiam! Az a lány már túkön ül, hogy végre találkozhasson, randizhasson veled. Alig várja már, hogy végre felhívd, végre beszéljetek, végre történjen már valami.

A Jó Isten áldjon meg, hívd már fel!!!!!!!!!!!!!

2012. ápr. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hát gyerekek ez bizony ...........
2012. ápr. 28. 11:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!