Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek miért van ez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért van ez?

Figyelt kérdés
Évek óta barátnők vagyunk már 2 barátnőmmel, majdnem sülve-főve együtt voltunk, az egyikkel osztálytársak is voltunk. Aztán szeptemberbe külön egyetemre mentünk ( én másik városba), de én hazajöttem mert ugy döntöttem inkább ujra érettségizek és megpróbálok bekerülni másik egyetemre, igy ismét egy városba lakunk ( de abba a két hónapba is rengeteg taliztunk). Mióta hazajöttem (december) sokat változtam, és egyszerűen valamit hiányolok a barátágunkban, egyszer nagyon nagyon jól érzem magam velük, de legtöbbször legszivesebben kikapcsolnám a telefonom, és soha többet nem találkoznék velük, mert félek "visszahuznak a múltba" amiből a leginkább kiakarok jönni, és ami sikerül is, de ha velük vagyok ismét az vagyok aki nem akarok lenni. Valószinűleg más városba fogok ismét menni egyetemre tehát nem leszünk majd sokat együtt.... csak nem értem, miért alakult ez ki bennem, pedig sosem volt ilyen érzésem, de most egyszerűen legszivesebben "el menekülnék előlük", de amikor kikapcsolom a telefonom, jól érzem magam, mert megváltozok és jó nélkülük. Lépjek túl rajtuk?:S

2012. ápr. 28. 11:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Kicsit konkrétabban leírnád? Ők milyenek és Te milyen életet képzelsz el?
2012. ápr. 28. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
huh hát teljesen mások vagyunk mindenben, ahogy gonolkozunk akármmiről is, akár a párkapcsolatokról, akár a "csajos dolgokról". még az egyikőjük mekibe szeret járni, én oda nem én mondjuk körmöt festen szeretek ők nem:d szóval igy a legkisebb hülyeségben is ellentétek vagyunk. de az egyetemmel, tanulással , mindennel kapcsolatban:D
2012. ápr. 28. 11:42
 3/5 A kérdező kommentje:
már azon a szinten vagyok hogy abszolút nem érdekel a véleményük, nem hallgatok rájuk, de egyszerűen nem vagyok kiváncsi arra hogy szerintük ez jó e vagy nem... mert máshogy gondolkodunk, ezért mindig megkapom, hogy ez és ez milyen hülyeség...de én erre nem vagyok kiváncsi, ezért menekülnék el előlük legszivesebben, de amugy meg szeretem őket, és régóta barátnők vagyunk, és biztos nem lenne könnyű elválni igy hirtelen, de nem tartozom nekik elszámolással szerintem, és a véleményük se érdekel.
2012. ápr. 28. 11:45
 4/5 anonim ***** válasza:

Szinte ugyanilyen helyzetben vagyok en is, csak en fiu vagyok.


En a regi gimis haverokkal vagyok igy: teljesen mashogy gondolkozunk csomo dologrol, mas az izlesvilagunk, mas dolgokat szeretunk, mas a stilusunk es altalaban leszoljak azokat a dolgokat, amiket en szeretek, sokszor a tarsasagukban egyaltalan nincs is kedvem megszolalni, mert biztos, hogy azt hozzak ki belole, hogy hulye vagyok...


Egy ideig kulfoldon eltem es akkor nem talalkoztunk, de miota visszajottem, ujra keresnek es hivnak, de nem is igazan ertem, hogy miert, amikor ennyire kulonbozoek vagyunk.


Szerintem ha mar ugy erzed, hogy kezdtek eltavolodni egymastol, akkor probalj meg tullepni rajtuk, mert annak nincs ertelme, hogy rosszul erezzetek magatokat egymas tarsasagaban! Esetleg neha-neha osszefuttok, elvagytok, dumalgattok, de ha alapvetoen mar ennyire kulonbozoek vagytok, akkor nincs ertelme eroltetni egy melyebb baratsagot, mert nem hiszem, hogy nagyon tudna mukodni.

2012. ápr. 28. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha ennyire különböztök meg nem is érdekelnek, akkor miért foglalkozol velük? Senki nem kényszerít...
2012. ápr. 28. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!