Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezek egyértelmű jelek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek egyértelmű jelek?

Figyelt kérdés

Ölelget, sokszor ér hozzám, puszit ad. Azt hajtogatja, hogy milyen aranyos vagyok és hogy soha senkiért és semmiért nem hagyna egyedül. Szerintetek tetszem neki, vagy csak a barátjának tekint?


16/L


2012. ápr. 28. 11:38
 1/9 anonim ***** válasza:

Ezt most komolyan kérdezed? Tetszel neki, már "jártok" is, csak nem tudsz róla.

Úristen -.-

2012. ápr. 28. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Lépned kéne neked is, ha tetszik adhatnál valami jelet neki és hidd el megfogja kérdezni hogy jártok-e! Úgy hogy ez egy értelmű! Sok sikert és gratulálok!!! 24F
2012. ápr. 28. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem szerelmes!
2012. ápr. 28. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nem nagyon merek lépni, mert attól félek, hogy tényleg csak barátságot akar és akkor csak bolondot csinálnék magamból.
2012. ápr. 28. 12:09
 5/9 anonim válasza:
Nem hinném, hogy bolondot csinálnál magadból. Ezek annyira erős jelek, amiket mutat, hogy biztosan mindenki félreértené. Minden lánnyal ilyen?
2012. ápr. 28. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy milyen a többi lánnyal, ha én nem vagyok ott. Ha látom, akkor csak velem foglalkozik.
2012. ápr. 28. 12:14
 7/9 anonim ***** válasza:

Igen, ezek egyértelmű jelek. Ha félénk vagy bátortalan vagy, várd meg, mikor újra ilyeneket csinál és bátorítsd valamivel, pl. viszonozd az ölelését, a puszikat. Ha hozzád ér, érj te is hozzá, fogd meg a kezét stb. Apró dolgokkal viszonozhatod. És nem kell félned az elutasítástól sem, hisz csak ugyanazt teszed, mint ő.

Szerintem tuti oda van érted, ebből szerelem lesz.

2012. ápr. 28. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia.. én nem szeretném elvenni a kedved és remélem tényleg sikerül, de olvasd el az én történetem (nem most írtam, szóval a jelenre már nem vonatkozik.) [link]

[link]


na most amit tudni kell hogy kibékültem azzal a lánnyal akibe a srcá szerelmes lett.. és megtudtam hogy a lánynak egyáltalán nem kell, rühelli ha hozzáér stb. Viszont azt is megtudtam hogy a fiú engem csak végig kihasznált és játszott velem. Mindenkinek azt mondta hogy én kezdtem az egészet és csináltam mindent, én fogtam meg a kezét, én öleltem meg stb. És ezt nem csak a lány mondta, hanem jó pár másik ember is, aki vele és velem is jóban van.


Szóval most nem azt akarom mondani, hogy ne kezdj a sráccal mert valószínűleg tényleg akar tőled valamit. De vigyázz vele! Csak azt akarom hogy vigyázz vele és senki ne járjon úgy mint én!


16/l

2012. ápr. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én most nem olvastam el a válaszokat, de annyit mondok azért, hogy két dolog lehetséges:

1. a srác meleg 2. tetszel neki/szerelmes beléd


A 2. viszont sokkal valószínűbb.

2012. ápr. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!