Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Későbbre akar, tartogat, ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Későbbre akar, tartogat, ez mit jelent egy fiúnál?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok,ő 17.Egy nagyon jó képű,álompasi,gazdag srác,kinek még barátnője nem volt,fura típus,már január óta tetszem neki,ezen nagyon meglepődtem,mert önbizalom hiányos csirke vagyok :D 2x találkoztunk egy szórakozó helyen beszélgettünk,első találkozáskor nem beszéltünk,fura volt,nem akart odajönni,1x részeg volt,és azt mondta:már rég óta tetszel nekem,kurv*jócsaj vagy,meg bocsánatot kért amiért szülinapon nem jött oda,barátai,és az én barátaim mondták neki,hogy járjunk,mert össze illünk,de azt mondta:nem,még nem,ő későbbre való,meg kell hagynom későbbre!
2012. ápr. 29. 00:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Előtted még meg akar csinálgatni más lányokat
2012. ápr. 29. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Nálad jobb csajokat szeretne lekúrni, te max. tartaléknak leszel jó, mikor majd száraz évszak lesz.


Lehet nyers, meg paraszt a megfogalmazás, de ez a történet lényege.

2012. ápr. 29. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
93%
Ja, kiéli még magát és te leszel a főtrófea. Amúgy tök romantikus "rég óta tetszel nekem,kurv*jócsaj vagy". Igazi úriember. :D
2012. ápr. 29. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
hát akkor ez szarügy :D
2012. ápr. 29. 00:47
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
AZ! Jól megb*sz egy két ribit akinél még van esélye aztán veled akar járni mert veled menőbb... Aztán téged is megun 1-2 hónap. Mert nem zúgott beléd ezek szerint. Ez van Sprite :D
2012. ápr. 29. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Ja,de azt kihagytam,hogy szűz a gyermek,meg besz*ri. :D
2012. ápr. 29. 00:52
 7/12 anonim ***** válasza:
Beszari, de ha piál, akkor meg nagy a szája.. ismerős :D Amúgy ettől még lehet rendes gyerek
2012. ápr. 29. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Na ja :D amúgy az.. és volt pár csaj,rib*ncok szó szerint,rá voltak szállva és úgy kiosztotta őket,egy még rá van szállva,de az is kap. szóval rendes gyerek,de nem tudom miért ilyen..
2012. ápr. 29. 00:58
 9/12 anonim ***** válasza:
beszélgess el vele, de ne buliban, és talán megtudod :)
2012. ápr. 29. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
rendben,tervben van. :)
2012. ápr. 29. 01:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!