Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy lassan már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy lassan már belehalok, ha nem láthatom, és szinte minden percben rá gondolok? Történet alul. Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

Mindig féltem szerelmes lenni, most sem vagyok képes beismerni magamnak, hogy az vagyok az egyik osztálytársamba. Pedig így van. Gimi utolsó előtti éve...már majdnem 4 éve ismerjük egymást, de csak szeptemberben vált "egyértelművé" - vagyis úgy említették a barátnőim -, hogy mostanában túl sokat foglalkozik velem, és mindig hozzám jön oda segítségért. De ez az egész mégsem olyan egyértelmű, mert ő is egy nagyon furcsa és bonyolult személyiség. Minden nap megkérdezi, hogy mi van velem-kicsit ironikus módon-, előttem ül és mindig hátrafordul, elhülyülünk, azonos véleményünk van sok dologról, érdeklődik a családom és a jövőbeli terveim iránt. Egy irányba szeretnénk továbbtanulni is. Már néhányszor kiborultam apró hülyeségeken, legutóbb pl. olyan féltékeny lettem a padtársamra, mert együtt beszélgettek egymás mellett, én meg már le akartam ülni a helyemre...és vele is részben hasonló a kapcsolata, de nem olyan mély, mint velem. Már egyszer azon voltam, hogy bevallok mindent, de akkor - ha félreértelmeztem a jeleit - elrontom az egészet a következő együtt töltendő x évre. És nagyon ciki lenne mindig a szemébe nézni, épp ezért úgy döntöttem, hogy inkább nem lépek. Meg ugye nem egy lánynak illik kezdeményezni, és egyáltalán nem mondanám magamat rámenősnek. Barátnőim azt mondták, hogy még gyerek, még nem nőtt fel, és ezért próbálkozik ilyen óvodás módszerekkel, hogy "azt piszkálom, aki tetszik".

Szerintetek mire véljem ezt az egészet?



2012. ápr. 29. 19:26
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem megér egy próbát! mi van ha ő is ugyan azt érzi amit te csak ő sem mer lépni? lehet hogy a fiúknak kell kezdeményezni de némelyik nem kezdeményező típus akkor szerintem a kezedbe veheted az irányítást :)
2012. ápr. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

köszi a tanácsot!

elég komoly a helyzet, mert ha jól tudom, még nem volt kapcsolata senkivel...talán ezért van az, hogy még nem mer kezdeményezni? A barátnőim azt is mondták, hogy legyek óvatos, mert hátha ő olyan típus, aki mégsem szereti, ha a nő kezd. De nem tudom...teljesen bizonytalan vagyok. Viszont így, hogy már alig bírom magamban tartani, igazad lehet, és át kell vennem az irányítást. Csak azt remélem, hogy ha mégse, akkor nem koppanok akkorát.

2012. ápr. 29. 19:51
 3/3 anonim ***** válasza:
nekem volt hogy egy csaj kezdeményezett. jó volt. óvatosan de céltudatosan tereld a témára a szót. vezesd rá. ha gátlásos mert gondolom az akkor megprobál kihátrálni. ezért ne támadd le. adj neki mozgásteret de tudja miröl van szó. ha bejössz neki nem azonnal de lépni og. irányisd ti csajok ebbe amugy is nagyon nagy pillerek vagyok. de vigyázz ne ess át a ló tulsó oldalára a továbbiakban.
2012. ápr. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!