Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek szereti a barátnőj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szereti a barátnőjét, ha megcsalja? .

Figyelt kérdés

Szóval van egy srác, akivel kavartam, de ő összejött az exével, és elvileg nagyon szereti... azt mondja, szerelmes belé nagyon, de a jelenlétemben nem szokott róla beszélni.

Viszont, ugye azelőtt kavartunk, és a baj az, hogy most is. Velem csalja a barátnőjét. Én mondjuk szeretem őt, de ez már egy más téma... tudom, hibát követ el, de nem tudom elképzelni: szeretheti úgy, hogy közben megcsalja? Vagy lehetséges, hogy két lányba szerelmes...?

Ötletem sincs... akinek van tapasztalata, vagy akár csak elképzelése ebben, kérlek segítsen! :|

Remélem érthetően fogalmaztam.



2012. ápr. 30. 00:32
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
32%
szo pd le magad
2012. ápr. 30. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
86%
"Szakíts" vele! Sztem csak két lánnyal akar szexelni.
2012. ápr. 30. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 krvua ***** válasza:
24%
mázlista bigámista....
2012. ápr. 30. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
34%
pffffffffff
2012. ápr. 30. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:

De nem 'szakítok' vele, nem szeretnék, mert mindezek mellett az egyik legjobb barátom. És a barátnője nem olyan, szokta is néha mondani, hogy vár, amíg a barátnője kéri meg az elsőre...

Viszont most is elment egy másik városba, és mondta, hogy megcsalta a barátnőjét két csajjal... szóval nem tudom, fogalmam sincs :|

2012. ápr. 30. 00:39
 6/27 anonim ***** válasza:
89%

Van bőr a képeden hogy ezt még kérdezel...persze sajnállak kicsit mert értem hogy beleszerettél, de kapcsolatban lévő emberrel kezdeni... nagyon nem szép.


Lehet hogy szereti a barátnőjét de a farkát még jobban. Neked ebből ki kell lépni mert világos hogy csak szexre kellesz. Nem ő követi el a legnagyobb hibát hanem te. Nem veszed észre hogy egy játékszer vagy. lépj ki és alakíts ki normális kapcsolatot. De ha egyszer megcsalnak a jövőben úgy nevezd ribinek az illető csajt, hogy saját magadról formálsz majd véleményt. Akkor értenéd meg a barátnőjét ha te is átélnéd, de nem kívánom neked ezt. Azt kívánom hogy térj észhez!

2012. ápr. 30. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
68%

Most olvasom, az utolsó hozzászólásodat ,a csávó egy utolsó kis féreg. Nem férfi az ilyen. Azt se érdemli meg hogy szeresse valaki, nemhogy két nő. MENEKÜLJ!


25/F

2012. ápr. 30. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:

Igazad van, énis eléggé szégyellem magam emiatt, neki nem lehet ellállni... :)

Még nem tudom, mit teszek majd. Valószínű, hogy tisztázni fogom vele a dolgokat... Csak hogy hogyan, arról fogalmam sincs :/

2012. ápr. 30. 00:43
 9/27 anonim ***** válasza:
Ne erőlködj,téged is megcsalna.. Ha úgy vesszük mindenkit mindenkivel:D
2012. ápr. 30. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:

#7

NŐ?

Jó esetben 15 évesek.

2012. ápr. 30. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!