Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ti megszoktátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti megszoktátok érinteni olykor-olykor a fiú barátaitokat ha beszélgettek velük? Fiúk tapasztaltok ilyet? Csak azért kérdezem mert próbálom leszűrni hogy mi lehet a nő részéről egyfajta jelzés és mi nem.

Figyelt kérdés
persze nem csak ez alapján tájékozódom csak érdekel hogy ez szokás-e

2012. ápr. 30. 07:37
 1/9 anonim ***** válasza:

Szoktam persze, ugyanúgy, ahogy a nőket.

Megfogom az alkarját, ráteszem a vállára a kezem, hasonló érintések, amik beszéd közben kijönnek belőlem.

2012. ápr. 30. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ilyet nem tapasztaltam. A lány haverommal még puszit se adunk egymásnak köszönéskor.

Akkor ér csak hozzám amikor kíváncsi vmire és könyörög h mondjam el.

Meg talán akkor amikor részeg :D

2012. ápr. 30. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

értemés köszi az eddigi válaszokat.

én ilyenre gondolok hogy mikor beszélgetünk és egymással szemben ülünk akkor beszéd közben néha meg-meg érinti a kezem vegy ha állva beszélgetünk akkor megsimogatja a karom

2012. ápr. 30. 08:58
 4/9 anonim ***** válasza:

én a vállát vagy az alkarját szoktam megérinteni, ha valami sztoryt kezdek és nagyon bemelegedek:D

Aki tetszik, ahhoz hozzá se merek nyúlni! :D Mármint akivel még nem nagyon tudjuk a másikról, hogy mi is a szitu kettőnk közt.

2012. ápr. 30. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát, ez akkor jelenthet valamit, ha téged jóval többször érint meg, mint más srácokat, de még akkor is lehet egy szorosabb baráti viszony a magyarázat, szóval tényleg figyelj további jelekre.:)
2012. ápr. 30. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
érdekes mert mást egyáltalán nem érintett meg de miközben közeledni probáltam felé fel merült a szingli téma és azt mondta jól érzi magát szingliként
2012. ápr. 30. 10:00
 7/9 anonim ***** válasza:
fiú vagyok, azok szoktak ilyet csinálni akikkel jóban vagyok. De nem kell máris összeesküvést gondolni.
2012. ápr. 30. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én főleg azokhoz érek hozzá gyakrabban, akik felé érzek valami megmagyarázhatatlan vonzódást, aminek semmi köze ahhoz, h kivel jönnék össze meg kivel nem, csak jól érzem magam a társaságában. Ezek között van legjobb barát meg pár távolabbi haver is.

Ha valaki tetszik és tudtára akarom adni, nem így csinálom, ha pedig nem az a cél, h tudja, akkor se tapizom túl sokat, mert hátha félreérti..

20L

2012. máj. 4. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
akkor azt,hogy szoktad a tudtára adni?
2012. máj. 4. 10:29




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!