Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Exnek szülinapi/névnapi sms?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Exnek szülinapi/névnapi sms?

Figyelt kérdés

Kb. fél éve szakítottunk a barátommal. Elég csúnya eset volt, kiabálás, ruhakidobálás, meg minden, ami egy szappanopera részhez kell. :)


Szóval azóta találkoztunk, "kibékültünk", de nem kezdtük újra. Nem is tartjuk a kapcsolatot egyáltalán. Viszont ő írt a szülinapomra meg a névnapomra is sms-t. Neki holnap lesz a születésnapja, és nem tudom eldönteni, hogy írjak e neki. Nem kínos ez? Az ember minden exét felköszönti, vagy mi?

Nekem ez picit furcsa. De ha nem írok, akkor meg úgy érzem, hogy paraszt vagyok. :D


Ilyenkor mi az illendő?


Előre is köszönöm!



2012. ápr. 30. 14:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Miután ő is felköszöntött, szerintem írjál neki, még ha nem is nagyon tartjátok a kapcsolatot. Ennyi bőven belefér és akkor bunkó sem leszel.
2012. ápr. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
én írnék neki egyet, ha már ő is írt.
2012. ápr. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha kibékültetek és ő felköszöntött, akkor egy sms-ben te is megtehetsz ennyit, ez nem azt jelenti, hogy újrakezditek.
2012. ápr. 30. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Írj neki közösségi oldalon azt cső. Olyan dolgokon problémázol hallod... HA ő is írt neked és azüta szóba is áltlok, most ettől nem omlik össze a világ vagy akármi. Írsz neki két sort, hogy hellószia, boldog szülinapot, remélem minden okés puszi. ÉS jónapot. Le van tudva.
2012. ápr. 30. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is írjál, ha ő gondolt rád szülinapodon. Én már házasságban élek, gyerekem is van, mégis van pár exem, akikkel mindig felköszöntjük egymást, pedig szinte soha nem beszélünk. Nekem jól esik, ha néha gondolnak rám.
2012. ápr. 30. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

5-ös: évekkel később is megy a köszöntgetés? És ez a párodat nem zavarja? Igazság szerint azt sem tudom, hogy van e neki valakije, és hát...nekem ez akkor is furcsa. Tehát engem biztos idegesítene, ha a pasim kapna 6 különböző sms-t 6 különböző nőtől, akikkel régebben...


Na jó, hát akkor írok neki. Nálam a közösségi oldal nem játszik.

Köszönöm a válaszokat!

2012. ápr. 30. 14:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!