Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jól csináltam? Most balf*sznak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól csináltam? Most balf*sznak néz, vagy tudja, hogy az apja miatt hagytam ott?

Figyelt kérdés

parkban megismertem egy lányt aki az 5 éves öcsével játszott én meg a hatéves unokaöcsémmel, közben indirekt módon közeledtem a csaj felé, egy adott pillanatban már csak vele beszéltem, arra jött az apja, és megkérdezte

- FIam,te meg milyen hülye szöveggel próbálkozol?

- Én: Hát... ha maga tud jobbat, mondjon egy párat


Aztán elbeszélgettünk, de már nem mertem az apja előt telefonszámot kérni, hülyén éreztem magam ott az apja előtt, most a csaj hülyének néz, vagy, mit kellet volna csináljak? NEm mintha nem lehetett volna folytatni, de olyan hülye volt a szitu...



2012. máj. 1. 22:08
 1/4 ASOT ***** válasza:

háát....az is lehet h az apja díjazta volna a bátorságod...


de az is lehet h azt mondta volna, h "najó mit képzelsz...??.."

2012. máj. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mekkora bunkó a fater. :D Szerintem egész jól reagáltál, elkérhetted volna a számát, nem lett volna ciki.

De mindegy.

2012. máj. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
azaz ezt a kifejezést kerestem - bunkó p*cs
2012. máj. 1. 22:16
 4/4 anonim ***** válasza:

Majd megnéznélek 20 év múlva, mikor a Te lányodat környékezik meg. :)

Ez egy apa dolga - sztem még bunkó sem volt.


Valahogy keresd meg a csajt újra - legalább lesz témátok. :)

2012. máj. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!