Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 10 év korkülönbség belefér...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

10 év korkülönbség belefér egy kapcsolatba? 18L

Figyelt kérdés
2012. máj. 2. 17:36
 1/4 anonim ***** válasza:
8 éves a pasid? :O Na jó viccet félretéve elég sok :) 28 éves pasi már családot,gyereket tervez te meg épphogy kijössz az iskolából :) 22/F
2012. máj. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 klopusz ***** válasza:

Talán igen, talán nem, bár ha a 28 éves normális, akkor oké. Jelenleg talán soknak tűnik, de ha hosszútávú lesz a kapcsolat, akkor a különbség "összemegy".

Amikor férjhez mentem, 28 éves voltam, a párom 44. Már 16 éve élünk együtt, immáron három csemetével :-)

Anyukámék legjobb baráti házaspárjában a korkülönbség 14 év volt és ők is boldogan éltek együtt harminc évig.

2012. máj. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Simán.

31/f :)

2012. máj. 2. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szerintem igen!

Egy férfi egész életében nemzőképes, tehát ő ráér a családalapítással, míg fordítva ez már nem biztos hogy problémamentes lenne.

Ezáltal úgy gondolom belefér 10 év.


21F

2012. máj. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!