Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tini meleg srácok (17 évig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tini meleg srácok (17 évig bezárólag) tudják rólatok a környezetetekben, hogy melegek vagytok?

Figyelt kérdés

2012. máj. 2. 18:12
1 2
 1/17 anonim válasza:
Èn tudom egy gyerekről,aki nekem panaszkodik h "nem talál szexpartnert" De se anyja se apja nem tudja!
2012. máj. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
7%
17 évesen még nincsenek tisztába ezzel, de ezt már leírtam. Minek töröltetted ki az előző válaszomat?
2012. máj. 2. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
88%
Nem, dehogy... Nem akarom agyon veretni magam.. meg a tövbi gond...
2012. máj. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Én már kb 8 évesen is tisztába voltam vele, szerinted egy 17 éves miért ne lenne?...
2012. máj. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

3 évnyi öntagadás után, amikor már tényleg semminek sem tudtam örülni és már egypárszor megfordult a fejembe az öngyilkosság, elmondtam anyámnak...

szerencsére nem borult ki, de azt mondta jobban örülne, ha azért egy lánnyal is kipróbálnám. Aztán elmondta apámnak, ő pedig, sztem életemben kb harmadszor, megölelt, nem igazán tudtam hova tenni ezt, de mondta, h ettől még szeret és a fia maradok.


17f

2012. máj. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
94%
ÉN még nem mertem elmondani nem is nagyon akarnám mert félek is egy kicsit 15/f/m
2012. máj. 3. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
94%
Én 25 vok már és nekem bejönnek a középiskolások. A lényeg, hogy ritka az aki elmondja otthon. ÉN már 15 évesen éreztem magamban, de a mai napig nem mondtam el senkinek h bi vok. Azt gondolom az a biztos, ha senki nem tudja, mert aztán ha összeveszel vele, stb akkor elpletykálja, de még össze se kell veszni vele... Tehát javaslom ne mondjad el. Aztán persze van akinek mondania se kell, mert látszik, de az műs eset.
2012. máj. 3. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

hat nekem szuleim nem tudjak, de barataim elott nm nagyon tudtam titkolni h bi vagyok mivel eleg sokat jarunk el, es nem igazan szoktam visszafogni magam, habar nem mondtam igy ki, h bi vagyok, azt azert tudjak h nem vagyok total straight.. Vagy csak azt hiszik perverz vgyok......

16/f

2012. máj. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
91%

Nem.:D Senki. szülőknek majd egyszer elárulom, meg ki tudja, talán a környezetemnek is, de egyenlőre így látom jónak.:)

15F

2012. máj. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
100%
hülyeség szégyellni:) legyél rá büszke, hogy felvállalod ki vagy. az igazi barátaidat nem fogja zavarni. a többi meg bekaphatja, ha baja van vele, semmi közük hozzá!
2012. máj. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!