Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A szex alatt a férfin is sok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szex alatt a férfin is sok múlik, hogy a nő eljut az orgazmusig?

Figyelt kérdés
2012. máj. 2. 20:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én férfi vagyok, de tudom, hogy ha egy lánnyal vagyok, akkor főleg rajtam múlik, hogy elmegy-e.
2012. máj. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mért?? Szerinted kin múlik?
2012. máj. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Shai-Hulud ***** válasza:
IGEN.
2012. máj. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nő vagyok. Először is a nőnek kell tisztában lenni a saját testével, szexualitásával. Ha ez az alap hiányzik, akkor a férfi a fejére is állhat, nem lesz az igazi az élvezet.

Minden nő más, sőt, minden pillanatban lehet más - nekem is változó, hogy mikor mit élvezek. Nagyon fontos, hogy a nő kommunikáljon!

Ami alap, hogy egy nőnek nem lehet csak úgy nekiesni, fel kell készíteni az aktusra (már csak a nedvesedés miatt is). :)

Tévhit, hogy minden nő azt szereti, ha hosszasan dolgoznak benne. Nekem pl. ha 5 perc után nem jön az orgazmus, akkor a további már kínlódásnak számít, sose fogok elmenni. A legjobb, ha már az előjáték során elélvezek, és utána nagyon gyorsan jön a behatolás - akkor képes vagyok rövid időn belül még egyszer elélvezni.

De nekem ezt hosszú időbe telt kitapasztalni, és megismertetni a partneremmel a saját szokásaimat.

Más másmilyen, egy férfi ezt nem fogja kitalálni, hiszen még nekünk is elég nehéz megélni, megtanulni a saját szexualitásunkat, túlzás lenne elvárni, hogy a pasi is érezze át.


Volt olyan férfi ismerősöm, aki büszkén mesélte, hogy olyan szexuális élményt nyújtott egy nőnek, mint még soha senki, mert egy új pózt próbáltak ki. Később a nővel beszélgettem, és ő azt mondta, egyáltalán nem volt nagy szám. Szóval a férfiak nem mindig érzékelik megfelelően a nők igényeit (de ezt nem is szabad elvárni)! Igenis a nő nyissa ki a pici száját, engedje, hogy a pasi kísérletezzen a testén és adjon folyamatos visszajelzéseket, hogy ez most jó vagy nem. A pasin szerintem annyi múlik, hogy mennyire partner ebben, mennyire képes odafigyelni a nő jelzéseire (van olyan férfi, aki semennyire, hiába próbálok segíteni, nem igazán érdekli).

Összefoglalva: a nőnek kell felfedezni a saját szexualitását és a férfi ebben tud segíteni.

2012. máj. 3. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!