Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi alapján kell kotont vásárol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mferenc87 kérdése:

Mi alapján kell kotont vásárolni, csak a hosszúság alapján vagy vastagság is? Fel van tüntetve a dobozon a gumi mérete? Mármint ha vki tudja pontosan h mi van feltüntetve pls irja le. Égő lenne odamenni a pultoshoz hogy segítsen:D Köszi.

Figyelt kérdés

2012. máj. 3. 21:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem vagyok nagy koton guru de a vastagság bizonyos típusoknál fel van tüntetve pl durex select. (56-os ez már a vastagabb kategória) Én inkább a vastagságot szoktam nézni. Egyébként ha bemész pl tescoba későn vagy korán amikor nincsenek sokan simán válogathatsz, ott ki van rakva :)
2012. máj. 4. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Általában nincsenek számmal méretezve, de vannak enyhe eltérések, pl. a Masculan kisebb, a Durex nagyobb. Ezt ki kell tapasztalni, hogy nektek melyik a jó. Nekünk a Durex Elite vált be (lila), ha tanácstalan vagy, próbálkozz azzal, sokan szeretik.
2012. máj. 5. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Egyértelműen a vastagság a lényeg, nehogy túlfeszüljön, és kiszakadjon. Az meg nem gáz, ha hosszabb a gumi, max nem "gurigatod" le teljesen... Menj el egy patikába, és kérj segítséget az eladónőtől. Csak ő tud biztosat mondani.

18/L

2012. máj. 7. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a patikus se tudja biztosan, főleg ha neki nincs vele tapasztalata, mert máshogy védekezik, ő is csak a dobozon tudja megnézni.
2012. máj. 7. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem gáz segítséget kérni, én egyszer úgy estem be egy nagyobbacska boltba, hogy már éppen zárták a kasszát, mondtam hogy kéne koton de nagyon gyorsan, erre visszamentünk 3 osztálynyit, kinyitották nekem a lezárt kotonos szekrényt és készségesen adtak :D Szivatásból azért a pénztárosnő elkérte a személyim is (vettem egy bort is lol)
2012. máj. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nincsen méretsor, alapjáraton van egy szabvány méret,ami nagyjából mindenhez jó. A különböző gyártóknál ez lehet más, de általában az átmérő fel van tüntetve a dobozon. Továbbá minden gyártónak szokott lenni nagyobb méret, kisebbről nem tudok, de valószínűleg ha keresgetsz a neten, olyat is lehet találni. A másik ami eltérhet, az a vastagsága, van sima, extra vastag meg extra vékony is. Ha nem 12-13 éves gyerek, hanem biológiailag nagyjából már felnőtt vagy, akkor a sima alap verziónak tuti jónak kell lennie, pl durex classic. Márkákról: masculan meg lifestyles szakadt már ki ismerősöknek, durexről még nem hallottam rosszat, tény, hogy az drágább. De fogod magad, bemész a boltba, veszel valamilyet, otthon felpróbálod, aztán akkor van viszonyítási alapod. Az megér kb 700 ft-ot, hogy ne ott derüljön ki, hogy szar van a palacsintában.
2012. jún. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!